ITILPRINCE2 exams online
ITILPRINCE2 exams online

Zkoušky ITIL a PRINCE2 online

8. 7. 2018

Chtěli byste absolvovat certifikační zkoušku ITIL nebo PRINCE2 z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře? Pak je pro vás ideální volbou zkouška skládaná a dozorovaná online. Nyní můžete absolvovat testy ITIL nebo PRINCE2 kdekoli prostřednictvím PeopleCert Online Proctoring. Je to jednoduché. Potřebujete pouze PC nebo Mac, webkameru a připojení k internetu.

Výhody testování online:

  • Kdykoli, kdekoli

Nemusíte cestovat do autorizovaného certifikačního centra a skládat certifikační zkoušku v testovací místnosti spolu s dalšími kandidáty. Vy si jen vyberete místo, které vám vyhovuje, připojíte se k internetu a jste připraveni k testování.

  • Přizpůsobení vašim potřebám

Zkoušku můžete skládat už za 4 hodiny po její rezervaci, snadné je i přeložení zkoušky na jiný termín. Můžete se tak soustředit jen na to nejdůležitější – přípravu na zkoušku.

  • Bezpečné a spolehlivé

Online proktoři certifikační autority PeopleCert jsou odborně vyškoleni. Využívají špičkový software k provedení kandidátů procesem zkoušky. Identifikaci provádí pomocí sofistikované technologie. Na kandidáty dohlížejí po celou dobu testu a jsou připraveni pomoci, pokud by něco nefungovalo správně.

Více informací naleznete na PeopleCert Online Proctoring nebo kontaktujte náš EDU Trainings team

O PEOPLECERT

– patří mezi přední světové hráče v oblasti certifikací. Poskytuje certifikační programy jménem široké škály organizací jako jsou AXELOS, ECDL, IELTS, ISACA, DevOps Institute a dalších. S nadnárodními organizacemi a vládními institucemi spolupracuje na vývoji a řízení globálně uznávaných certifikačních schémat a na dodávání souvisejících standardizovaných zkoušek.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa