Webinář Machine Learning

7. 5. 2019

Rádi bychom Vás pozvali na bezplatný webinář o umělé inteligenci, který povede Jiří Materna, specialista na Machine Learning.

Datum: 11. června 2019

Čas: 

  • 9:00 – 10:00 hod. v českém jazyce
  • 10:30 – 11.30 hod. v anglickém jazyce

 

Milníky a výzvy umělé inteligence dneška 

O umělé inteligenci se v poslední době mluví jako o obrovské příležitosti na jedné straně a jako o hrozbě na straně druhé. Umělá inteligence v takové podobě, jakou dnes známe, má ale k té ze sci-fi literatury hodně daleko.

V přednášce získáte popis praktických problémů, které současná umělá inteligence umí řešit dobře, na úskalí, která nastávají při snaze používat umělou inteligenci v praxi, i na to, jaké výzvy je potřeba teprve vyřešit.

Webinář povede:

Jiří Materna, specialista na strojové učení s více než 12 lety zkušeností s jeho aplikacemi v průmyslu. Mezi lety 2008 a 2017 pracoval ve společnosti Seznam.cz, z toho posledních 7 let jako vedoucí výzkumného oddělení. Nyní pracuje na volné noze a nabízí vývoj machine learning řešení na míru. Je to zakladatel a spoluorganizátor konference Machine Learning Prague, největší konference zaměřené na aplikace strojového učení v Evropě, zakladatel a lektor Machine Learning College, vzdělávacího programu pro získání praktických dovedností v oblasti strojového učení a umělé inteligence, technologický mentor ve StartupYardu a AI Startup Incubatoru a autor prvního českého blogu o strojovém učení www.mlguru.com.

Mezi jeho odborné zájmy patří strojové učení, zpracování přirozeného jazyka, information retrieval, statistika a obecně řešení těžkých problémů z oblasti informatiky s aplikacemi v běžném životě.

 

Přihlášky prosím posílejte na naši e-mailovou adresu edu@edutrainings.cz.  Zde Vám také rádi zodpovíme vaše případné dotazy k akci.

 

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa