Využijte možnosti podzimních kurzů CISA a CRISC od ISACA

11. 10. 2023

CISA

Czech Republic Chapter pořádá pro zájemce o získání mezinárodní certifikace „Certified Information Systems Auditor“ (CISA) intenzivní kurz na získání základních znalostí pro přípravu na tuto zkoušku. Přípravný kurz bude zaměřen na obsahovou stránku zkoušek podle „CISA Review Manual“. Cílem kurzu je seznámení účastníků s logikou přípravy na zkoušku a jejím průběhem, se skladbou otázek podle jednotlivých domén a zejména s odbornou náplní jednotlivých domén zkoušky. Tento kurz je veden zkušeným lektorem Ing. Janem Fantou, CISA, CRISC v češtině. K samotné zkoušce je však bezpodmínečně nutná znalost angličtiny. Kurz obsahuje úvodní část (cca 1-2 hod.), která se skládá z vysvětlení organizačních pokynů ke zkoušce, průběhu samotné zkoušky a doporučení literatury k přípravě a odbornou část, která pokrývá problematiku každé domény včetně případových studií a praktických otázek. Pro členy ISACA je připravena výhodnější cena za kurz.

5 domén, ze kterých se zkouška skládá:

  1. Information System Auditing Process
  2. Governance and Management of IT
  3. Information Systems Acquisition, Development, and Implementation
  4. Information Systems Operations, Maintenance and Business Resilience
  5. Protection of Information Assets

Na závěr kurzu si účastníci vyzkouší CISA zkoušku „nanečisto“. Účelem tohoto testu je, aby si každý účastník kurzu prověřil své znalosti, případně i oblasti nutné k doplnění a vyzkoušel si, jak budou samotné zkoušky probíhat.

Datum Délka kurzu Místo konání Jazyk Cena bez DPH Registrace
7. – 9. 11. 2023 3 dny Praha Čeština 16.000 Kč pro členy
20.000 Kč pro nečleny
E-mailem (edu@edutrainings.cz)

CRISC

Czech Republic Chapter pořádá pro zájemce o získání mezinárodní certifikace „Certified in Risk Information Systems Control“ (CRISC) třídenní intenzivní kurz na získání základních znalostí pro přípravu na tuto zkoušku. Přípravný kurz bude zaměřen na obsahovou stránku zkoušek podle „CRISC Review Manual“. Cílem kurzu je seznámení účastníků s logikou přípravy na zkoušku a jejím průběhem, se skladbou otázek podle jednotlivých domén a zejména s odbornou náplní jednotlivých domén zkoušky. Tento kurz je veden zkušeným lektorem Ing. Janem Fantou, CISA, CRISC v češtině. K samotné zkoušce je však bezpodmínečně nutná znalost angličtiny. Kurz obsahuje úvodní část (cca 1-2 hod.), která se skládá z vysvětlení organizačních pokynů ke zkoušce, průběhu samotné zkoušky a doporučení literatury k přípravě a odbornou část, která pokrývá problematiku každé domény včetně případových studií a praktických otázek. Pro členy ISACA je připravena výhodnější cena za kurz.

4 domény, ze kterých se zkouška skládá:

  1. IT Risk Identification
  2. IT Risk Assessment
  3. Risk and Response Mitigation
  4. Risk and Control Monitoring and Reporting

Na závěr kurzu si účastníci vyzkouší CRISC zkoušku „nanečisto“. Účelem tohoto testu je, aby si každý účastník kurzu prověřil své znalosti, případně i oblasti nutné k doplnění a vyzkoušel si, jak budou samotné zkoušky probíhat.

Datum Délka kurzu Místo konání Jazyk Cena bez DPH Registrace
2. – 4. 11. 2023 3 dny Praha Čeština 16.000 Kč pro členy
20.000 Kč pro nečleny
E-mailem (edu@edutrainings.cz)

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa