Voxy
Voxy

Voxy pomáhá překonávat jazykové bariéry na pracovišti

26. 2. 2020

Jako jediní na českém a slovenském trhu vám nabízíme jedinečnou platformu Voxy, kterou využívají lidé a společnosti ve více než 150 zemích světa k výuce anglického jazyka.

Co je to Voxy?

Jedná se o online platformu, která nabízí jednotlivců a týmům možnost jednoduché, interaktivní výuky angličtiny. Nabízí aktuální témata, která čerpá i ze zdrojů jakou jsou BBC, New York Times atd. Využívají ji velké nadnárodní společnosti jako je DHL, Airfrance, Campari Group aj. Za zrodem stojí tým lingvistů, vědců, vývojářů, designérů, učitelů a odborníků na komunikaci, kteří věří, že existuje lepší způsob, jak se naučit nový jazyk.

Poskytne Vám:

 • Lekce formou poslechu, čtení, psaní, poslechů a testů rozdělené na témata, která vás zajímají. Ke slovíčkům a gramatice se navíc kdykoliv můžete vrátit a zopakovat si jí.
 • Online kurzy Voxy – vedené certifikovanými, rodilými mluvčími poskytují interaktivní rozhovory v angličtině.
 • Navíc si můžete objednat individuální lekci s lektorem dle svého zadání.
 • Přípravu na mezinárodní certifikaci.
 • Hodnocení formou objektivního online testu, pomocí kterého můžete porovnávat znalosti angličtiny vašich zaměstnanců a sledovat průběžné zlepšování.
 • V rámci firemní výuky můžete svým zaměstnancům předdefinovat specifická a relevantní témata. Z interních firemní materiálů můžete vytvořit lekce a aktivity, které podporují váš tým. Voxy se snadno připojí k existujícímu vzdělávacímu portálu vaší společnosti nebo systému Learning Management System (LMS), což usnadňuje nástup, správu uživatelů a komunikaci.

 

Proč Voxy?
Přední společnosti na celém světě volí Voxy pro čtyři klíčové výhody pro jejich organizace.

 1. Webová platforma Voxy a integrovaná mobilní aplikace umožňuje snadno poskytovat školení komukoli a kdekoli. Nemusíte tak řešit věčné problémy s kapacitou místností pro lekce angličtiny s instruktorem v rámci každodenního provozu vaší společnosti.
 2. Patentovaná technologie a certifikovaní online učitelé zlepšují výuku angličtiny přizpůsobením témat pro každého jednotlivce.
 3. Voxy Command Center poskytuje plný přehled o studentech a jejich pokrocích ve výuce.
 4. Úkoly a obsah je přizpůsoben tak, aby podporoval ty dovednosti studenta, které skutečně potřebuje k výkonu své práce v rámci konkrétní pozice.

 

3 typy licencí 

 • Assessment – vhodné pro zjištění úrovně znalostí zaměstnanců formou testů a mluveného projevu. Získáte přístup k přehledným datům a analýzám.
 • Digital self-study – viz. seznam funkcí níže
 • Teacher all inclusive – viz. seznam funkcí níže

 

Funkce Assessment Digital self-study Teacher all inclusive
Posouzení odborné způsobilosti x x x
Hodnocení mluveného projevu x   x
Voxy Command Center (Reporty a analýzy) x x x
Adaptivní platforma web/mobil   x x
Neomezené obsahy témat a kurzů   x x
Neomezené skupinové kurzy s rodilými mluvčími (k dispozici 24/7)     x
Learner Support   x x

 

Pro více informací a cenovou kalkulaci nás kontaktujte na edu@edutrainings.cz. Rádi zodpovíme Vaše dotazy a připravíme Vám konkrétní nabídku.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa