IAPP
IAPP

Unikátní partnerství s IAPP

11. 2. 2020

Uzavřeli jsme unikátní partnerství s IAPP a jako jediní na českém a slovenském trhu Vám nabízíme kurzy IAPP, díky kterým můžete snadno čelit výzvám v oblasti ochrany soukromí.

 

International Association of Privacy Professionals (IAPP)
IAPP je největším sdružením v oblasti o chrany osobních údajů na světě a je lídrem v oblasti ochrany osobních údajů, usnadňuje rozhovory, debaty a spolupráci mezi klíčovými průmyslovými představiteli a organizacemi. Členství v IAPP nabízí přístup k rozsáhlé profesní komunitě a množství informací a zdrojů o ochraně osobních údajů, včetně exkluzivního obsahu a nástrojů, odborné analýzy, legislativních upozornění a dalších.

Školení IAPP poskytne vašim zaměstnancům znalosti z oblasti ochrany osobních údajů a snížení případných rizik, zlepšení dodržování předpisů, zvýšení důvěryhodnosti značky dané firmy a další. Komplexní a flexibilní školící programy IAPP mohou být přizpůsobeny konkrétním potřebám firmy a osobám vašeho týmu, které ke své práci potřebují porozumět zásadám a postupům v oblasti ochrany osobních údajů.

Který z programů je pro vás ten pravý? Odborníci s dovednostmi v oblasti ochrany soukromí jsou velmi žádáni. Předveďte své znalosti a dovednosti pomocí IAPP.

 

 

Registrujte se na školení:

Kurz   Termín
CIPP (Certified Information Privacy Professional) Globální standard pro porozumění zákonům, předpisům a rámcům ochrany soukromí. 16. 4. – 17. 4. 2020
CIPM (Certified Information Privacy Manager) Naučte se, jak vytvářet, udržovat a spravovat komplexní program ochrany dat. 11. 6. – 12. 6. 2020
CIPT (Certified Information Privacy Technologist) Rozvíjejte dovednosti pro zabezpečení dat ve všech fázích životního cyklu produktů a služeb IT. 9. 7. – 10. 7. 2020

 

Certifikační programy IAPP
IAPP je zodpovědný za vývoj a spuštění globálních programů pověřování v oblasti ochrany osobních údajů. Pověření CIPM, CIPP / E, CIPP / US a CIPT jsou akreditována Americkým národním institutem pro normalizaci (ANSI) podle standardu Mezinárodní organizace pro standardizaci (ISO) pro certifikační orgány pro zaměstnance. Tyto certifikace byly pro ověření odborných znalostí v oblasti ochrany soukromí označeny jako „zlatý standard“.

„Co“

Certified Information Privacy Professional (CIPP)
Pověření CIPP ukazuje, že rozumíte zákonům, nařízením,
rámcům a normám týkajícím se soukromí.

——————————————————————————
„Jak“

Certified Information Privacy Manager (CIPM)
CIPM ukazuje, že rozumíte provozním aspektům správy programů ochrany osobních údajů.

Certified Information Privacy Technologist (CIPT)
CIPT ukazuje, že víte, jak spravovat a integrovat požadavky
na ochranu soukromí a ovládací prvky do technologie.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa