Microsoft Fundamentals Certification Exam Voucher

Kód kurzu: PPM00001

Fundamentals zkoušky nejsou vyžadovány pro žádnou z certifikací Microsoft role-based, ale pokud s technologií teprve začínáte a přemýšlíte o změně kariéry nebo chcete prozkoumat jednu z technologií, které budou ovlivňovat, jak organizace uvažují o svých digitálních transformacích, (nebo obě?!) z těchto zkoušek je pro vás.

U žádné ze zkoušek Microsoft Fundamentals nejsou vyžadovány technické zkušenosti s IT; bylo by dobré mít určité obecné IT znalosti nebo zkušenosti.
Tyto vouchery na certifikační zkoušky Microsoft platí POUZE pro certifikační zkoušky Fundamentals, jako jsou:

  • AZ-900
  • AI-900
  • DP-900
  • MS-900
  • MB-910/MB-920
  • PL-900
  • SC-900

Země, ve kterých lze vouchery aktivovat:

Antigua a Barbuda Kypr Lotyšsko Polsko
Aruba Česká republika Lebanon Portoriko
Bahamy Estonsko Libye Svatá Lucie
Barbados Řecko Litva Slovensko
Bermudy Guadeloupe Malta Slovinsko
Kajmanské ostrovy Maďarsko Martinik Trinidad a Tobago
Čína Korea Maroko Tunisko

Po zakoupení voucheru se můžete zaregistrovat na zkoušku na webu Pearson VUE zde.

Zde najdete návod, jak se přihlásit a naplánovat zkoušku

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny kurzu

Počáteční datum: Na vyžádání

Forma: Zkouška

Délka kurzu: 1 hodina

Jazyk: en

Cena bez DPH: 1 750 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
Na vyžádání Zkouška 1 hodina en 1 750 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Dostupné zkoušky

Zkouška AZ-900

Microsoft Azure Fundamentals je určen pro lidi, kteří chtějí prokázat základní znalosti cloudových služeb a toho, jak jsou tyto služby implementovány v Microsoft Azure. Zkouška je určena pro ty z vás, kteří nemají technické vzdělání, ale mají zájem o cloud, jako jsou ti, kteří se zabývají prodejem nebo nákupem cloudových řešení a služeb. S technickým zázemím, kteří si potřebují ověřit své základní znalosti o cloudových službách; a ti z vás, kteří se jednoduše zajímají o prozkoumání světa cloudových řešení, abyste zjistili, zda je to stavební kámen, který potřebujete ke změně své kariéry. Tato zkouška je volitelným předchůdcem certifikací Azure a Data & AI společnosti Microsoft.

Zkouška MS-900

Microsoft 365 Fundamentals je navržen pro lidi, kteří chtějí prokázat základní znalosti o úvahách a výhodách přijetí cloudových služeb obecně a cloudového modelu Software jako služba (SaaS). Tato zkouška také ověřuje znalosti o dostupných možnostech a výhodách získaných implementací nabídek cloudových služeb Microsoft 365. Ověří, že dobře rozumíte základům Microsoft 365, a připraví vás na pracovní role Microsoft 365, jako je správce moderní plochy, správce týmové práce, správce zasílání zpráv a nakonec správce Microsoft 365 Enterprise Administrator.
Tato zkouška je volitelným předchůdcem zkoušek cloud computingu a technologií, jako je Office 365, Microsoft Intune, Microsoft Azure Information Protection (AIP) a Windows 10.

Zkouška AI-900

Tato zkouška je příležitostí prokázat znalosti konceptů strojového učení (ML) a umělé inteligence (AI) a souvisejících služeb Microsoft Azure. Uchazeči o tuto zkoušku by měli být obeznámeni s učebním materiálem na zkoušku AI-900, který si projdou sami nebo je získají při školení. Tato zkouška je určena pro kandidáty s technickým i netechnickým vzděláním. Nejsou vyžadovány zkušenosti z datové vědy a softwarového inženýrství; prospěšné by však bylo povědomí o základech cloudu a aplikacích typu klient-server.
Azure AI Fundamentals lze použít k přípravě na další certifikace Azure založené na rolích, jako je Azure Data Scientist Associate nebo Azure AI Engineer Associate, ale není to předpoklad pro žádnou z nich.

Zkouška DP-900

Tato zkouška je příležitostí prokázat znalosti základních datových konceptů a souvisejících datových služeb Microsoft Azure. Uchazeči o tuto zkoušku by měli být obeznámeni s učebním materiálem zkoušky DP-900 pro vlastní tempo nebo vedený instruktorem. Tato zkouška je určena pro uchazeče, kteří začínají pracovat s daty v cloudu. Kandidáti by měli být obeznámeni s koncepty relačních a nerelačních dat a různých typů datové zátěže, jako je transakční nebo analytická. Azure Data Fundamentals lze použít k přípravě na další certifikace Azure založené na rolích, jako je Azure Database Administrator Associate nebo Azure Data Engineer Associate, ale není to předpoklad pro žádnou z nich.

MB-910/MB-920

Zkouška MB-910 pokrývá funkce a možnosti zapojení zákazníků aplikací Dynamics 365. Kandidáti této zkoušky by měli mít základní znalosti o principech zapojení zákazníků, obchodních operacích a obecných počítačových dovednostech.

Zkouška MB-920 pokrývá funkce a možnosti aplikací pro finance a provoz Microsoft Dynamics 365. Uchazeči této zkoušky by měli mít všeobecné technické znalosti.
Měli by mít také základní znalosti o finančních principech a obchodních operacích.

Zkouška PL-900

Uchazeči o tuto zkoušku usilují o zvýšení produktivity tím, že porozumí možnostem platformy Microsoft Power Platform, automatizují základní obchodní procesy pomocí Power Automate, provádějí základní analýzu dat pomocí Power BI, jednají efektivněji vytvářením jednoduchých prostředí Power Apps a vytvářejí výkonné chatboty pomocí Power Virtual Agents.

Zkouška SC-900

Tato zkouška je zaměřena na ty, kteří se chtějí seznámit se základy zabezpečení, dodržování předpisů a identity (SCI) napříč cloudovými a souvisejícími službami společnosti Microsoft. Jedná se o široké publikum, které může zahrnovat obchodní zainteresované strany, nové nebo stávající IT profesionály nebo studenti, kteří se zajímají o řešení Microsoft Security, compliance a identity.Kandidáti by měli být obeznámeni s Microsoft Azure a Microsoft 365 a chtěli by porozumět tomu, jak mohou řešení zabezpečení, dodržování předpisů a identit společnosti Microsoft zasahovat do těchto oblastí řešení a poskytovat holistické a komplexní řešení.

Certifikace

Typ zkoušky Délka zkoušky* Délka sezení*
Fundamentals zkouška 45 minut 65 minut

Zkoušku si můžete nanečisto zkusit na “exam sandbox.”
Společnost Microsoft vytvořila tuto možnost, aby vám poskytla příležitost vyzkoušet si zkoušku předtím, než ji absolvujete. Budete mít příležitost pracovat s různými typy otázek, které můžete vidět během zkoušky v uživatelském rozhraní zkoušky. Kromě toho tato zkušenost zahrnuje stejné úvodní obrazovky, pokyny, informace nápovědy a NDA, které uvidíte při zkoušce.

Vouchery mají datum vypršení platnosti („Datum ukončení objednávky“). Uchazeči o testování musí voucher uplatnit a zkouška musí být absolvována před datem ukončení objednávky, jinak voucher pozbude platnosti. Voucher má platnost 12 měsíců od data objednávky, pokud není uvedeno jinak. Termíny platnosti voucherů nelze za žádných okolností prodloužit.

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa