CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+)

Kód kurzu: COMPCA

V tomto kurzu, který vás připraví na zkoušku CompTIA Advanced Security Practitioner, si rozšíříte své znalosti informační bezpečnosti, abyste mohli aplikovat pokročilejší principy, které ochrání vaši organizaci před mnoha způsoby, jak může být ohrožena.

Budete uplatňovat kritické myšlení v širokém spektru bezpečnostních disciplín při navrhování a implementaci udržitelných bezpečnostních řešení, která mapují organizační strategie; převést obchodní potřeby do bezpečnostních požadavků; podpora IT governance a řízení rizik; architektonické zabezpečení, sítě a softwaru; reagovat na bezpečnostní incidenty; a více.

V čem je CASP+ jiná?

  • CASP+ je jediná praktická certifikace založená na výkonu pro pokročilé odborníky – nikoli manažery – na pokročilé úrovni dovedností v oblasti kybernetické bezpečnosti. Zatímco manažeři kybernetické bezpečnosti pomáhají identifikovat, jaké zásady a rámce kybernetické bezpečnosti lze implementovat, certifikovaní odborníci CASP+ zjišťují, jak v rámci těchto zásad a rámců implementovat řešení.
  • Na rozdíl od jiných certifikací pokrývá CASP+ jak bezpečnostní architekturu, tak inženýrství – CASP+ je jedinou certifikací na trhu, která kvalifikuje technické lídry k posouzení kybernetické připravenosti v rámci podniku a navrhování a implementaci správných řešení, která zajistí, že organizace bude připravena na další útok.

Cena certifikační zkoušky není zahrnuta v ceně kurzu.

33 800 Kč

40 898 Kč s DPH

Nejbližší termín od 05.08.2024

Výběr termínů

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny kurzu

Počáteční datum: 05.08.2024

Forma: Prezenční/Virtuální

Délka kurzu: 5 dnů

Jazyk: en/cz

Cena bez DPH: 33 800 Kč

Registrovat

Počáteční datum: 07.10.2024

Forma: Prezenční/Virtuální

Délka kurzu: 5 dnů

Jazyk: en/cz

Cena bez DPH: 33 800 Kč

Registrovat

Počáteční datum: 02.12.2024

Forma: Prezenční/Virtuální

Délka kurzu: 5 dnů

Jazyk: en/cz

Cena bez DPH: 33 800 Kč

Registrovat

Počáteční datum: Na vyžádání

Forma: Prezenční/Virtuální

Délka kurzu: 5 dnů

Jazyk: en/cz

Cena bez DPH: 33 800 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
05.08.2024 Prezenční/Virtuální 5 dnů en/cz 33 800 Kč Registrovat
07.10.2024 Prezenční/Virtuální 5 dnů en/cz 33 800 Kč Registrovat
02.12.2024 Prezenční/Virtuální 5 dnů en/cz 33 800 Kč Registrovat
Na vyžádání Prezenční/Virtuální 5 dnů en/cz 33 800 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Cílová skupina

  • Bezpečnostní architekt
  • Senior Security Engineer
  • Manažer SOC
  • Bezpečnostní analytik

Struktura kurzu

Bezpečnostní architektura

Rozšířené pokrytí pro analýzu požadavků na zabezpečení v hybridních sítích s cílem dosáhnout celopodnikové architektury zabezpečení s nulovou důvěryhodností s pokročilými bezpečnými cloudovými a virtualizačními řešeními.

Bezpečnostní operace

Rozšířený důraz na novější techniky týkající se pokročilé správy hrozeb, správy zranitelnosti, zmírňování rizik, taktiky reakce na incidenty a digitální forenzní analýzy.

Správa, rizika a dodržování předpisů

Rozšířeno o podporu pokročilých technik k prokázání celkové metriky kybernetické odolnosti organizace a souladu s předpisy, jako jsou CMMC, PCI-DSS, SOX, HIPAA, GDPR, FISMA, NIST a CCPA.

Bezpečnostní inženýrství a kryptografie

Rozšířeno tak, aby se zaměřilo na pokročilé konfigurace kybernetické bezpečnosti pro kontroly zabezpečení koncových bodů, podnikovou mobilitu, cloudová/hybridní prostředí a celopodniková PKI a kryptografická řešení.

Certifikace

Kód zkoušky CAS-004
Datum spuštění srpen, 2021
Popis zkoušky CASP+ pokrývá technické znalosti a dovednosti potřebné pro architekturu, inženýrství, integraci a implementaci bezpečných řešení napříč komplexními prostředími na podporu odolného podniku při zohlednění dopadu požadavků na řízení, rizika a dodržování předpisů.
Počet otázek 90 otázek
Typy otázek Výběr z více možností a praktické simulace
Délka testu 165 minut
Minimální počet bodů Tato zkouška nemá minimální počet bodů. Výsledek je pouze složil/nesložil.
Doporučené znalosti Minimálně deset let praktických zkušeností s IT a alespoň pět let praktických zkušeností s bezpečností.
Jazyk Angličtina
Ukončení platnosti 3 roky od datumu spuštění

Obnovení certifikace

Udržujte svou certifikaci aktuální pomocí programu CompTIA Continuing Education (CE). Je navržen tak, aby byl neustálým ověřováním vašich odborných znalostí a nástrojem pro rozšíření vašich dovedností.

Získejte ze své certifikace maximum
Informační technologie jsou neuvěřitelně dynamický obor, který každý den vytváří nové příležitosti a výzvy. Účast v našem programu dalšího vzdělávání vám umožní zůstat v kontaktu s novými a vyvíjejícími se technologiemi a zůstat odborníkem na IT a bezpečnost.

Program dalšího vzdělávání CompTIA
Vaše certifikace CompTIA Advanced Security Practitioner (CASP+) je platná po dobu tří let ode dne vaší zkoušky. Program CE vám umožňuje prodloužit si certifikaci v tříletých intervalech prostřednictvím činností a školení, které se vztahují k obsahu vaší certifikace.

Je snadné ji obnovit
Můžete se zúčastnit řady aktivit a školicích programů, včetně vyšších certifikací, abyste si obnovili svou certifikaci CASP+. Dokončete CertMaster CE, online kurz CE vlastním tempem, nebo nasbírejte alespoň 50 kreditů (CEUs) za tři roky, nahrajte je na svůj certifikační účet a CASP+ se automaticky obnoví.

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa