Staňte se odborníkem na virtualizaci s VMware vSphere 8: Kurzy pro systémové administrátory a inženýry

19. 6. 2023

Virtuální prostředí a cloudové technologie se staly klíčovými prvky moderních datových center. Abychom vám pomohli vytěžit maximum z těchto inovací a také stát se odborníkem na virtualizaci, sestavili jsme krátkého průvodce kurzy VMware vSphere 8 našeho partnera VMware. Díky těmto kurzům získáte nezbytné dovednosti k efektivnímu spravování a provozování prostředí VMware vSphere 8.

VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V8]

Tento kurz je určen pro systémové administrátory a inženýry, kteří chtějí získat základní znalosti o nasazení a konfiguraci platformy VMware vSphere 8. Během kurzu se dozvíte, jak správně nainstalovat a nakonfigurovat vSphere, jak vytvořit a spravovat virtuální stroje a jak provádět základní údržbu a aktualizace.

VMware vSphere: Operate, Scale and Secure [V8]

Toto školení je zaměřeno na pokročilé systémové administrátory a inženýry, kteří již mají zkušenosti s vSphere. Kurz se zaměřuje na provozní aspekty VMware vSphere 8, včetně škálování infrastruktury, zabezpečení a správy prostředí. Naučíte se optimalizovat výkon, provádět zálohování a obnovu dat, a také řešit případné problémy.

VMware vSphere: Troubleshooting [V8]

Tento kurz je navržen pro systémové administrátory a inženýry, kteří se chtějí naučit identifikovat a řešit problémy v prostředí VMware vSphere 8. Během školení se dozvíte o nejčastějších potížích a jak je efektivně řešit. Získáte znalosti o diagnostice a odstraňování chyb, monitorování výkonu a využívání nástrojů pro správu a ladění.

Naše kurzy a certifikace vám poskytnou nejen hlubší porozumění platformě VMware vSphere 8, ale také důležité dovednosti pro efektivní správu a optimalizaci virtualizovaných prostředí. S certifikací od VMware prokazujete své znalosti a dovednosti, které ocení potenciální zaměstnavatelé a klienti.

Připojte se k nám a staňte se odborníky ve virtualizaci díky našim kurzům VMware vSphere 8. Ostatní VMware kurzy naleznete zde. Pro více informací a registraci přejděte na jednotlivé kurzy nebo nás kontaktujte.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa