Stali jsme se Zabbix resellerem pro Českou republiku

16. 10. 2019

Vzdělávací středisko EDU Trainings se stalo oficiálním distributorem kurzů Zabbix a partnerem Zabbix LLC.

Zabbix je podnikové distribuované řešení navržené pro sledování výkonu a dostupnosti síťových serverů, zařízení, služeb a dalších zdrojů IT.

Monitorovací řešení Zabbix umožňuje uživatelům shromažďovat, ukládat, spravovat a analyzovat informace přijaté z IT infrastruktury. Následně tyto informace zobrazovat na obrazovce, zasílat upozornění e-mailem, SMS nebo Jabberem, a to v případě, že je dosaženo prahových hodnot.

Zabbix umožňuje správcům rozpoznat problémy serveru a zařízení v krátkém časovém období, a proto snižuje prostoje systému a riziko selhání systému. Monitorovací řešení aktivně využívají malé a střední podniky a velké podniky ve všech průmyslových odvětvích a téměř ve všech zemích světa.

Aktuální verze Zabbix monitorovacího systému s označením 4.4. byla spuštěna 7. října 2019.

 

O společnosti Zabbix

Zabbix LLC byla založena v roce 2005. Jedná se o globální softwarovou společnost se sídlem ve Spojených státech, Evropě a Japonsku. Stěžejním produktem společnosti je Zabbix – podnikové distribuované řešení pro monitorování s otevřeným zdrojovým kódem. Zabbix LLC poskytuje širokou škálu komerčních služeb, jako je technická a poradenská podpora, integrace Zabbix, implementace a přizpůsobené vývojové služby, jakož i odborné školení Zabbix. Hlavní důraz je kladen na flexibilní přístup k potřebám zákazníka a schopnost poskytovat prvotřídní služby
za přijatelné ceny. Společnost Zabbix má více než 150 partnerů po celém světě, mezi nimiž je mnoho místních vůdců v oboru.

Zabbix LLC má velké portfolio zákazníků různých velikostí z různých průmyslových odvětví. Mezi největší klienty společnosti patří některé z největších telekomunikačních, finančních, vzdělávacích, maloobchodních, zdravotnických a vládních společností z celého světa.

 

Nabídka kurzů Zabbix již od listopadu 2019

Název kurzu Datum konání Místo konání Jazyk kurzu Cena kurzu / osoba  
Zabbix Specialist 4. 11. – 6. 11. 2019 Praha Angličtina 42.075 Kč bez DPH Registrace
Zabbix Professional  7. 11. – 8. 11. 2019 Praha Angličtina 36.975 Kč bez DPH Registrace

Výše uvedené kurzy jsou garantované a uskuteční se v angličtině. Na kurzech v češtině již pracujeme a brzy je najdete v naší nabídce.

Více informací ke kurzům Zabbix

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa