Spojte se s nejlepšími na Zabbix Summitu 2023 za „Early bird“ ceny!

23. 5. 2023

Zveme vás na největší událost v oblasti monitorování a správy IT infrastruktury – Zabbix Summit 2023! Společnost EDU Trainings by vás ráda, jako hrdý partner společnosti Zabbix, seznámila s touto jedinečnou příležitostí. Konference se bude konat 6. – 7. října 2023. Aktuálně byl otevřen prodej vstupenek za ceny „Early bird“ od 350 EUR včetně občerstvení. Ceny „Early bird“ budou dostupné do 1. července 2023, proto doporučujeme s nákupem neotálet! Pro více informací a nákup vstupenek nás kontaktujte na edu@edutrainings.cz.

Na Zabbix Summitu se setkáte s předními odborníky z oboru, kteří vás provedou světem nejnovějších technologií a osvědčených postupů v Zabbix a souvisejících oblastech. Budete mít jedinečnou příležitost navázat kontakty s partnery a dodavateli Zabbixu. Navíc budete mít možnost rozšířit svou profesionální síť a propojit se s dalšími profesionály sdílejícími zájem o oblast IT.

Na summitu získáte nové dovednosti a znalosti díky prezentacím, workshopům a praktickým školením. Budete moci užít skvělou atmosféru a nechat se inspirovat, abyste opouštěli summit s novým pohledem na IT průmysl a váš vlastní kariérní rozvoj.

Summit se bude konat v prestižním Radisson Blu Hotel Latvija v Rize, Lotyšsku. Tento hotel nabízí jednu z největších konferenčních a meetingových ploch v baltských státech, a tak vám poskytne ideální prostředí pro interakci s odborníky a společnostmi z celého světa.

Riga, nazývaná také „Klenot Baltu“, spojuje moderní a živý rytmus života s bohatou historií a kulturním dědictvím. Můžete si prohlédnout největší sbírku budov v secesním stylu v Evropě nebo se procházet po ulicích památkově chráněného historického centra, které je na seznamu UNESCO. Pro ty, kteří Rigu ještě neznají, tak je podle magazínu Lonely Planet čtvrtým nejkrásnějším městem v Evropě a jedním z nejlepších turistických cílů.

Nezapomeňte využít této výjimečné příležitosti a zúčastnit se Zabbix Summitu 2023. Přidejte se na toto setkání IT profesionálů, které vám přinese nové poznatky, inspiraci a přátelské kontakty. Pro více informací a nákup vstupenek nás kontaktujte na edu@edutrainings.cz.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa