Simulace DevOps a ITIL

21. 8. 2018

Přijďte si zahrát DevOps nebo ITIL simulaci! Vysoce interaktivní výukové workshopy od společnosti G2G3 vám přinášíme jako jediní v České a Slovenské republice.

DevOps Simulation

Jednodenní workshop je zaměřený na vývoj software a zavádění životního cyklu. Demonstruje obchodní hodnotu a pozitivní vliv přístupu DevOps (Dev – vývoj a Ops – provoz). Simulace je vysoce reálná a využívá dynamiku hry k posílení týmů z různých oddělení společnou vizí úspěšných postupů DevOps. Jde o učení se prostřednictvím zkušeností.
Díky simulaci DevOps rychle dosáhnete zvýšení agility vašeho podniku, zvýšení spokojenosti zákazníků, produktivity a vašeho úspěchu na trhu prostřednictvím spolupráce.

ITIL® Simulation

Simulační sada ITSM je vysoce účinný a aktivní způsob, jak urychlit porozumění, zapojení a přijetí ITSM, ITIL a ISO/IEC 20000. Simulace ITIL je k dispozici ve třech scénářích (zdraví, maloobchod a neziskové organizace), které uvádí účastníky do simulovaného prostředí, umožňují jim zažít složité situace nebo osvědčené postupy a přivádí je k pochopení výhod a důsledků.
Tento formát umožňuje účastníkům poučit se z chyb, provádět úpravy a vyzkoušet „nové znalosti“ jejich použitím. Pro vytvoření relevantní a jedinečné zkušenosti mohou být simulace zasazeny do kontextu vaší firmy.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa