Scrum
Scrum

Roku 2020 zavládne agilní metodika Scrum!

14. 1. 2020

Zajímá vás dynamická agilní metodika Scrum? Máme pro vás termíny kurzů na rok 2020. Ukážeme vám, jak jednoduché a zároveň účinné jsou techniky a nástroje agilního přístupu k řízení projektů pomocí Scrumu. Díky nové lektorské posile Magdaleně Firlit, která je certifikovanou trenérkou Scrum.org, vám nabízíme rozšířenou nabídku kurzů Professional Scrum, které jsou zakončené mezinárodně uznávanou certifikační zkouškou.

 

Seznamte se s Magdou Firlit.

Magda je profesionální Scrum Trainer, konzultant pro agilní transformaci, trenér, mentor, životní a obchodní kouč, univerzitní lektor. Získala akreditaci Scrum.org jako Professional Scrum Trainer a je vyučuje tyto kurzy: Professional Scrum Master, Professional Scrum Master II Advanced, Professional Scrum s Kanban, Professional Scrum Product Owner, Professional Agile Leadership-Essentials, Professional Scrum with User Experience, Professional Scrum Foundations.

Má mnohaleté odborné zkušenosti ve společnostech, kterým ukázala agilní cestu. Specializuje se na agilní transformaci. Spolupracuje s různými organizacemi (velkými, středními, malými, začínajícími podniky). Dle jejího názoru je nejdůležitější, aby společnost pochopila důvody a výhody agilní transformace. Školí a konzultuje hlavně v Evropě, ale vydává se do celého světa. Spolupracuje se zajímavými podniky a průmyslovými odvětvími, jako jsou IT, výroba, lidské zdroje, marketing atd. Stala se laureátkou zprávy „Silné ženy v IT“ 2019 skupiny Come Creations Group.

 

 

NOVĚ nabízíme tyto kurzy Scrum:

 

Professional Scrum Product Owner™ – Advanced (PSPO-A)

Dvoudenní kurz v anglickém jazyce, který má zkušeným odborníkům pomoci získat pevnou představu, ověřit si hypotézy a v konečném důsledku získat větší hodnotu pro všechny zúčastněné strany. Je určen Product Owner-ům, produktovým manažerům, kteří mají praktické zkušenosti s řízením projektu. Je vhodný také pro Scrum Mastery a všechny, kteří spolupracují s Product Owner-em a mají alespoň 1 rok zkušeností spolupráce ve Scrum týmu.

Součástí ceny kurzu je pokus na celosvětově uznávanou zkoušku Professional Scrum Product Owner II.

Termín kurzu: 24. 11. – 25. 11. 2020 (Praha)

 

 

Professional Agile Leadership Essentials™ (PAL-E)

Dvoudenní praktický workshop v anglickém jazyce, který využívá kombinaci výuky a praktických cvičení, aby pomohl manažerům a dalším leadrům, kteří pracují s agilními týmy, pochopit, jak nejlépe podporovat, vést, trénovat své týmy a zlepšit jejich agilní schopnosti. Workshop poskytuje základy pro roli leadrů a manažerů, kteří mají za úkol vytváření podmínek pro úspěšnou agilní transformaci firmy.

Součástí ceny kurzu je pokus na celosvětově uznávanou zkoušku Professional Agile Leadership I.

Termín kurzu: 15. 12. – 16. 12. 2020 (Praha)

 

 

Professional Scrum™ with Kanban (PSK)

Dvoudenní kurz v anglickém jazyce, který učí odborníky Scrum, jak aplikovat kanbanské praktiky na svou práci. Prostřednictvím teorie, případových studií a praktických cvičení pochopí účastníci význam transparentnosti a pružnosti rámce Scrum (Scrum framework).

Účastníci se naučí jak do svých Scrum týmů zavést další postupy od Kanbanu, aniž by se Scrum změnil a jaké výhody nabízí spojení Scrumu s Kanbanem.

Součástí ceny kurzu je pokus na celosvětově uznávanou zkoušku Professional Scrum with Kanban.

Termín kurzu: 6. 9. – 7. 9. 2020 (Praha)

 

Professional Scrum™ with User Experience (PSU)

Dvoudenní praktický kurz v anglickém jazyce, kde se studenti se zkušenostmi ze Scrumu naučí, jak integrovat moderní praktiky UX do Scrumu, tak aby pomohl Scrum týmům efektivně spolupracovat. Účastníci se naučí jak do svých Scrum týmů zavést další postupy od Kanbanu, aniž by se Scrum změnil a jaké výhody nabízí spojení Scrumu s Kanbanem.

Součástí ceny kurzu je pokus na celosvětově uznávanou zkoušku Professional Scrum with User Experience.

Termín kurzu: 26. 11. – 27. 11. 2020 (Praha)

 

 

Další kurzy:

Název kurzu Termín kurzu Místo konání Jazyk kurzu
Professional Scrum Foundations (PSF) 15. 10. – 16. 10. 2020 Praha Angličtina
Professional Scrum Master (PSM) 22. 9. – 23. 9. 2020 Praha Angličtina
Professional Scrum Master II (PSMII) 27. 8. – 28. 8. 2020 Praha Angličtina
  12. 11. – 13. 11. 2020 Praha Angličtina
Professional Scrum Product Owner (PSPO) 11. 5. – 12. 5. 2020 Praha Angličtina
  13. 10. – 14. 10. 2020 Praha Angličtina

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa