outlook
outlook

Red Hat novinky

24. 8. 2020

Kvůli COVID-19 se na mnoho zákazníků a partnerů nyní vztahují cestovní omezení, karantény a podobná opatření. Ostatní nemusí být předmětem takových opatření, ale pochopitelně se zdráhají v blízké budoucnosti chodit na místa školení a testování. S Red Hat aktivně pracujeme na uspokojení potřeb zákazníků v této současné situace.

Rozšířená nabídka virtuálních školení

Poskytnutí virtuálních kurzů jako náhrada za klasické kurzy ve třídách. Rozšíření nabídky virtuálních kurzů přidáním do virtuálního katalogu školení.

Virtuální školení Red Hat je školení v reálném čase prováděné živě instruktory certifikovanými Red Hat v interaktivním virtuálním prostředí, které vám poskytuje stejný obsah a praktické laby jako odpovídající kurzy ve třídě, a to včetně virtual lab machines, na kterých se provozují skutečné produkty.

Flexibilita zrušení
Díky současné situaci dáváme našim studentům, zákazníkům a partnerům plnou flexibilitu při rušení a změně harmonogramu dříve naplánovaných kurzů nebo zkoušek.

Prodloužení životnosti – Training Unit lifespan
Životnost Training Unit lifespan Red Hat je obvykle 12 měsíců. Všechny účty Training Unit lifespan zakoupené v období do 30. června 2020 budou mít platnost 15 měsíců.

Prodloužená doba vykonání certifikační zkoušky
COVID-19 způsobil uzavření mnoha našich testovacích míst po celém světě. Vzhledem ke změnám v dostupnosti testovacích míst prodlužujeme dobu, po kterou mohou studenti absolvovat certifikační zkoušky, o tři měsíce.

Kromě zkoušek v učebnách (on-site exams) máte nyní možnost naplánovat si jednotlivé zkoušky buď v testovacím centru, nebo jako dálkovou zkoušku (remote exams) v místě, které si sami vyberete. Více ZDE.

 

Odložená platnost certifikace
Prodlužujeme platnost všech certifikátů, jejichž platnost vyprší v roce 2020 do 1. ledna 2021. Bude-li to nutné, může se stát, že se platnost ještě prodlouží.

Slevy na digitální učení
Zákazník, který si v období od 1. července do 30. září 2020 zakoupí kurz Red Hat a zúčastní se virtuálního tréninkového kurzu Red Hat (VT), video učebny (VC) nebo online výuky Red Hat (ROLE), může požádat o přístup k jednomu kurzu Red Hat ROLE nebo VC dle vlastního výběru a získá jej zcela zdarma. Více ZDE.

 

Přehled termínů virtuálních kurzů Red Hat do konce září

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa