RH news
RH news

Červnové Red Hat novinky

7. 6. 2022

Získali jsme ocenění EMEA Directors Award 2021

Máme velkou radost, protože se nám podařilo vyhrát ocenění od společnosti Red Hat pro Tréningového partnera za rok 2021 pro Evropu, Střední východ a Afriku. Níže můžete zhlédnout samotné vyhlášení od ředitele pro oblast EMEA. Budeme se i nadále snažit dodávat našim zákazníkům Red Hat služby v té nejvyšší kvalitě.

Přichází RHEL9!

Máme skvělou zprávu pro všechny milovníky Red Hat! Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 9 je nyní oficiálně obecně dostupný (GA). Stejně jako jeho předchůdce RHEL 8.2. je volně k dispozici v rámci předplatného programu Red Hat Developer. Jedná se o nabídku programu Red Hat Developer s nulovými náklady, která je přizpůsobena jednotlivým vývojářům. Zahrnuje přístup k Red Hat Enterprise Linux a mnoha jeho produktům. Rádi bychom také zmínili, že k tomuto přechodu dochází od 13. 6. 2022 u kurzů RH124, RH134 a EX200.

Pokud si chcete RHEL9 stáhnout, můžete to udělat zde. Dále si také můžete přečíst podrobné informace o všech nových funkcích a vylepšeních, které RHEL 9 přináší.

Natočili jsme pro vás sérii videí zaměřenou na OpenShift

Pokud byste se rádi blíže seznámili s OpenShiftem, zjistili, k čemu jej lze použít a jak se líší od Kubernetes, tak vám tuto sérii videí můžeme jedině doporučit.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa