Professional Scrum

6. 5. 2019

Vážení zákazníci, přinášíme vám prvotřídní kurzy Scrumu, které školí Karel Smutný, Professional Scrum Trainer™ u Scrum.org.

Proč kurzy od trenéra Scrum.org?

Scrum.org je jedna z největších světových organizací poskytujících vzdělávání a mezinárodně uznávané certifikace Scrumu. V roce 2009 ji založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Misí Scrum.org je zvyšování profesionality vývoje software. Certifikace Professional Scrum je celosvětově uznávaná jako důkaz nejvyšší úrovně znalostí Scrum.

 

Karel Smutný

  • Agile Enterprise Coach
  • Professional Scrum Trainer™ (PST) u Scrum.org.

Lektor má téměř 10 let zkušeností se zaváděním Scrumu a agilními transformacemi, spolupracoval s více než 70 týmy v desítkách firem různých velikostí  a  odvětví. Je expertem na Large Scale Scrum,  Scrum Patterns  a Extreme Programming.

Karel Smutný spolupracoval s firmami jako NN Pojišťovna, ING, Vodafone, Škoda Auto, Deutsche Börse, Brand Embassy a další.

 

Nabídka školení:

Scrum Foundations je 2denní kurz, který poskytuje základní znalosti o frameworku Scrum potřebné k jeho zavedení do praxe. Je veden unikátní formou, kdy si na principy a pravidla frameworku Scrum přicházíte sami, namísto abyste jen přijímali informace od lektora. Celý kurz je protkán mnoha příklady a příběhy z praxe.

Professional Scrum Master je špičkový 2denní kurz prohlubující klíčové aspekty frameworku Scrum, jeho principy a roli Scrum Mastera. Kurz je veden formou interaktivních cvičení, ve kterých budete stavěni do složitých a náročných situací.  Součástí ceny kurzu je jeden pokus na celosvětově uznávanou zkoušku Professional Scrum Master I.

Scrum Product Owner, tento 2denní kurz je zaměřen na maximalizaci hodnoty produktu. Naučíte se dívat na produkt v první řadě očima zákazníka, přemýšlet o jeho potřebách a ověřovat své předpoklady experimenty. Náplň kurzu tvoří především praktická týmová cvičení a následné diskuze. Budete vytvářet fiktivní produkt od idey, přes modelování byznys modelu, vizi, plánování až po správu Produktového Backlogu a jednotlivých požadavků a práci ve Scrum týmu.

 

Objevte hodnoty Scrum.org

  • Kvalita

Scrum.org klade při výběru na budoucí trenéry velmi vysoké nároky. Jak na praxi a zkušenosti, tak na perfektní znalost Scrumu i školicích dovedností. Zaručuje tak výjimečnou kvalitu trenérů i poskytovaných kurzů. 

  • Konzistence

Školicí materiály kurzů Scrum.org jsou vytvořeny a dohlíženy Kenem Schwaberem a neustále zlepšovány celou komunitou více než 250 PST po celém světě, kteří zajišťují jejich vysokou kvalitu a aktuálnost. Každý trenér přináší svůj vlastní styl a zkušenosti, materiály jsou však společné a jednotné, což zaručuje konzistentnost obsahu.

  • Certifikace

Certifikace Professional Scrum Master I prokazuje výbornou znalost frameworku Scrum. Pro její získání je nutné absolvovat online test a získat 85 % z 80 otázek během 60 minut. Certifikace má neomezenou platnost.

 

Professional Scrum – vytvářejte produkty, které naplňují skutečné potřeby Vašich zákazníků!

 

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa