_10A4537
_10A4537

Podporujeme mladé sportovce

14. 5. 2024

Ve zdravém těle zdravý duch! Proto rádi podporujeme mladé sportovce.

Moudro, které už používali staří Římané a později i zakladatel Sokola M. Tyrš, je aktuální i dnes.

Bez zdravého a odolného těla nemůžeme dosáhnout duševního pokroku, který úzce souvisí se schopností neustálého učení. Důležitým aspektem, který sport přináší, je vytrvalost a psychická odolnost. Mladí sportovci si tak v rámci tréninků osvojují vhodné návyky už v raném věku. Těžit z nich budou po celý soukromý i profesní život. Sport a vzdělávání k sobě zkrátka neodmyslitelně patří.

Rádi jsme se zapojili jako hlavní sponzor sportovního klubu Centra gymnastického sportu Prievidza do 1. kola slovenského poháru JIPAST v ŠG nejmladších žáků ve sportovní gymnastice.

Závody se konaly 13. dubna 2024 v Prievidzi pod dohledem Slovenské gymnastické federace. Podívejte se do naší fotogalerie, jak jsme si to se žáky náramně užili. Všem účastníkům gratulujeme ke skvělým výkonům. Celý den se nesl v duchu fair play a maximální koncentrace na výsledek. Stejný přístup uplatňujeme i ke vzdělání v naší společnosti EDU Trainings.

Pro spokojený život se ale nemůžete spoléhat jen na sportování. Potravou pro duši je vzdělání. A nemusíte ani hledat univerzitu 3. věku. Stačí si před spaním najít čas na poslouchání jazykového kurzu nebo si rovnou pustit online školení, které bude rozvíjet vaše dovednosti. V dnešní době máte opravdu z čeho vybírat. Pokud totiž najdete správnou rovnováhu mezi fyzickou a psychickou aktivitou, pak budete v průběhu dne těžit z vašich nově nabitých zkušeností a budete mnohem odolnější vůči nečekaným událostem a stresu.

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa