Young creative managers team working with new startup project in office
Young creative managers team working with new startup project in office

PeopleCert představil novou verzi PRINCE2® 7!

8. 9. 2023

PeopleCert, globální lídr v oblasti osvědčených postupů pro řízení IT služeb a projektů, oznamuje vydání PRINCE2® 7, nejnovější aktualizace globálně uznávaného a respektovaného metodu řízení projektů. PRINCE2® 7 bude i nadále nabízet škálovatelný přístup k řízení projektů, se zaměřením na flexibilitu a přizpůsobivost, kterou dnešní rychle se měnící digitální prostředí vyžaduje. Tato aktualizace byla navržena pro všechny profesionály, včetně těch, kteří aspirují na pozici projektového manažera nebo již mají v oboru zkušenosti, a to s použitím jednoduššího jazyka a obsahu.

Klíčové novinky PRINCE2® 7:

  1. Univerzální použitelnost: PRINCE2® 7 je relevantní pro všechny profesionály, nejen pro projektové manažery. Přístup zaměřený na projekt mohou přijmout ti, kteří se podílejí na projektových aktivitách, a to v jakémkoli odvětví.
  2. Nejnovější rady v oblasti umělé inteligence (AI): PRINCE2® 7 integruje nejnovější rady v oblasti umělé inteligence (AI), což umožňuje projektům využívat předvídací a analytické schopnosti AI pro efektivní a inovativní řízení projektů.
  3. Důraz na řízení lidí: PRINCE2® 7 dává prioritu efektivnímu řízení lidí a význam lidského kapitálu pro úspěch projektu, což umožňuje týmům vyniknout a dosáhnout výjimečných výsledků.
  4. Zvýšená flexibilita a přizpůsobitelnost: Vzhledem k tomu, že každý projekt je jedinečný, PRINCE2® 7 poskytuje zvýšenou flexibilitu a možnosti přizpůsobení, aby byl rámec přizpůsoben specifickým požadavkům vašeho projektu.
  5. Přijetí digitálního a datového řízení: V stále více digitalizovaném světě vás PRINCE2® 7 vybavuje nástroji k efektivnímu využívání digitálních technologií a řízení dat, což zajistí, že vaše projekty budou v digitální éře vždy krok před ostatními.
  6. Zahrnutí udržitelnosti do výkonnosti projektu: Udržitelnost je klíčovým zájmem podniků po celém světě. PRINCE2® 7 zahrnuje udržitelné postupy, které se ohlíží na oblasti životního prostředí a sociální odpovědnosti.
  7. Kompatibilita s Agile, Lean a ITIL: Schopnost adaptace PRINCE2® 7 se rozšiřuje na jeho kompatibilitu s dalšími populárními metodami, jako jsou Agile, Lean a ITIL, což zajišťuje bezproblémovou integraci pro zlepšení výkonnosti projektu.

A kdy se můžete těšit na přípravné kurzy k této nové verzi PRINCE2® 7?

Aktuálně pracujeme na tom, abychom vám umožnili připravit se na novou verzi certifikace.

Pokud vás zajímá více o čerstvě vydané verzi PRINCE2® 7, přečtěte si informace na oficiálním webu společnosti PeopleCert. O dalších novinkách ohledně PRINCE2® certifikací a kurzů vás budeme informovat!

PRINCE2® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited, používané se svolením společnosti AXELOS Limited. Všechna práva vyhrazena.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa