Online webináře zdarma

5. 12. 2019

Přinášíme vám tipy na bezplatné zimní webináře, které probíhají ONLINE.

 

ITIL Novinky

Jaké jsou rozdíly ve verzích ITIL3 a ITIL4 Foundation? Řekneme si první fakta a zkušenosti zákazníků s novou verzí a zaměříme se na nejlépe akcelerované novinky verze ITIL 4 a jejich přidanou hodnotu. Jaké jsou novinky v kurzech středně pokročilé a vyšší úrovně ITIL 4? Jak se změnilo certifikační schéma ITIL? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte právě v tomto webináři.

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
17. 1. 2020 9:00 – 10:00 čeština Jan Hospes Zdarma
17. 1. 2020 10:30 – 11:30 angličtina Jan Hospes Zdarma

 

DevOps

Dozvíte se, co je to „DevOps“. Jak může pomoci Vaší organizaci. Jaké jsou jeho hlavní principy a jak se vzdělávat a získat mezinárodně uznávanou DevOps certifikaci. Webinář je vhodný
pro všechny IT a non-IT manažery a profesionály, kteří chtějí získat základní informace o principech DevOps a možnostech dalšího vzdělávání v této oblasti.

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
31. 1. 2020 9:00 – 10:00 čeština Ludmila Vráželová Zdarma
31. 1. 2020 10:30 – 11:30 angličtina Ludmila Vráželová Zdarma

  

CompTIA

Co je to CompTIA, jaké jsou možnosti certifikace. Pro koho jsou certifikace určeny a jaký je jejich přínos. Ukážeme si, jak vypadá certifikační test a jaké jsou na trhu nejvíce žádané certifikace. Představíme si kurzy, které jsou přípravou na certifikaci CompTIA.

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
7. 2. 2020 9:00 – 10:00 čeština Lukáš Mikšíček Zdarma

 

Moderní metody osobního rozvoje

Ve firmách, v korporacích a v osobním životě se obecně mluví o osobním rozvoji. Termíny jako kouč, poradce, mentor, trenér lítají všude ve vzduchu a jen těžko nás neminou. Jak se tedy vyznat
ve všech termínech a na koho se obrátit v případě, že bychom se chtěli rozvinout a dále posunout, ať už v pracovním či osobním životě? Co když jsem manažer a chtěl bych svým lidem dát tu nejmodernější formu vedení, ale nevím, na koho se obrátit? Cílem webináře je vnést jasnost do jednotlivých oblastí a metod osobního rozvoje.

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
20. 2. 2020 9:00 – 10:00 čeština Kateřina Bocková Zdarma

 

DOCKER Kubernetes

Zaměříme se na architekturu aplikací definovaných jako soubor volně provázaných mikroslužeb (microservices) a přístupem CI/CD, architekturu kontejnerů v operačním Linux. Dále na platformu Docker včetně repositářů (docker hub), popis aplikačních obrazů, nasazení a spuštění aplikace ve škálovatelném a distribuovaném prostředí (docker swarm).

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
20. 3. 2020 9:00 – 10:00 čeština Martin Červený Zdarma

 

Využijte možnosti nabídky na bezplatné webináře a registrujte se na: edu@edutrainings.cz.

 

 

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa