Online webináře zdarma – jaro/léto 2020

17. 3. 2020

 

 

Máme pro vás další várku online bezplatných webinářů na období jaro – léto 2020. 

 

 

Zabbix

Seznámíme vás s nejnovější verzí Zabbix 5.0., která se objeví na trhu v dubnu/květnu 2020. Ve zkratce si představíme to nejzajímavější z nových funkcí a jaké jsou možnosti „přeškolení“ na tuto verzi. Webinář pokrývaje otázky v oblastech, jako jsou architektura řešení Zabbix Monitoring, možnosti nastavení, oblasti aplikace, škálovatelnost a výkon, služby poskytované společností Zabbix a možnosti vzdělávání.

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
29. 5. 2020 9:00 – 10:00 čeština Tomáš Heřmánek Zdarma

 

Data Center

Poskytneme vám  informace o školeních pro zaměstnance a uživatele Data Center. Webinář pojednává o obsahu tohoto školení, podává náhled na sylabus a zdůrazňuje některé z jeho nejdůležitějších prvků. Vedení organizace dává dobrý přehled o přidané hodnotě kurzu pro jejich firmu  a pomáhá jim při správném rozhodování o jejich situaci. 

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
5. 6. 2020 9:00 – 10:00 angličtina Simon Bestereman Zdarma

 

Získejte přehled o novém kurzu CDFOS® (Certified Data Center Operations Specialist)

CDFOS = Školení a celosvětově uznávaná certifikace specialistů pro každodenní provoz datového centra. 
Webinář je určen každému, kdo chce posunout svou kariéru v oblasti správy datových center, nebo chce práci v této oblasti získat. Dále je určen manažerům / vlastníkům datových center, HR, L&D manažerům, kteří hledají osvědčené a celosvětově akreditované vysoce kvalitní vzdělávací programy pro snížení lidských chyb a zvýšení efektivity lidského kapitálu ve svých datových centrech.

Registrace probíhá prostřednictvím tohoto LINKU.

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
18. 6. 2020 10:00 – 10:30 angličtina Jan Willem Mooren, CTO, EPI Group of Companies Zdarma

 

ISTQB

Představíme si možnosti vzdělávání softwarových testerů, kteří se během posledních pár let stávají nedílnou součástí vývojářských týmů. Podobně jako v projektovém řízení, kdy v rámci kariéry PM, kdy získáváte certifikace PMI, PRINCE2 nebo IPMA, ve světě softwarového a systémového testování existuje pouze jedno mezinárodně uznávané certifikační schéma – ISTQB. Ukážeme si různé možnosti rozvoje v oblasti testování a zároveň si představíme kurzy, které Vám v tomto rozvoji dokáží pomoci.

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
19. 6. 2020 9:00 – 10:00 čeština Petr Neugebauer Zdarma
19. 6. 2020 10:30 – 11:30 angličtina Petr Neugebauer Zdarma

 

OpenStack

Zajímá vás cloud computing a jeho nejrozšířenější implementace – OpenStack? Na tomto bezplatném webináři si ukážeme architekturu tohoto unikátního open source řešení, z jakých komponent se skládá a jak jednoduché je privátní cloud zprovoznit a využívat.

Datum Čas Jazyk Přednášející Cena
14. 8. 2020 9:00 – 10:00 čeština Radek Zima Zdarma
14. 8. 2020 10:30 – 11:30 angličtina Radek Zima Zdarma

 

Využijte možnosti nabídky na bezplatné webináře a registrujte se na: edu@edutrainings.cz.

 

 

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa