„Ochutnejte“ soft-skills tréninky zdarma

7. 8. 2019

EDU Trainings s.r.o. ve spolupráci s Kateřinou Braithwaite pořádá další ochutnávku soft-skills tréninků ZDARMA.
Ochutnejte hned 4 témata:

 • Metoda 5 Chairs® / 5 židlí
  Jediná a první metoda v ČR. Jedná se o unikátní a inovativní nástroj proměny života. 5 židlí nám slouží jako behaviorální kompas, zrcadlí naše každodenní reakce a nutí nás přemýšlet nad tím, co si myslíme, co cítíme a jak se v daném okamžiku chováme. Vyzkoušejte si s lektorkou Kateřinou jaké to je, když se člověk rozhodne sednout si na „jinou“ židli.
  Autorkou metody je Louise Evans. Kateřina je jedinou trenérkou a koučkou v ČR a SR. 
  5 Chairs na konferenci TEDX: https://youtu.be/4BZuWrdC-9Q
 • 3 AXIS – vizuální jazyk
  Naučte se ovládat své jednání, zvládat komunikaci a rozhodovat o svém úspěchu. Ochutnejte jedinečný systém VIZUÁLNÍHO JAZYKA, který vede k pochopení chování lidí a zefektivnění komunikace s nimi. Autorem je PhDr. MUDr. Miroslav Krejčíř. Přednáší Kateřina Braithwaite.
 • Mluv normálně!
  Jak dát svému vystoupení hlavu a patu? Jak to všechno “udýchat” a jak pracovat s pamětí, aby nás nezradila? Co dodá našemu vystoupení šťávu? Odpověď na tyhle otázky vám lektorka Marie ráda zodpoví. Přednáší Marie Petrovová.
 • Age management – zaměstnanci 50+
  Díky této ochutnávce se dozvíte, jaká jsou specifika pracovní skupiny 50+, jak zaměstnancům pomoci obstát v poměrně silné konkurenci a jak se stát žádaným/žádanou na trhu práce. Lektorka vás seznámí se základními body mezigenerační komunikace a nastíní, jakou formou můžete předávat své zkušenosti ostatním (mentoring). Přednáší Marie Petrovová.

 

Kdy? Kde? Registrace Cena
18.9.2019 (9:00 – 12:30) Pracovna, Vlkova 628/36, Praha 3 – Žižkov edu@edutrainings.cz ZDARMA

Účastníci „ochutnají“ všechny 4 témata a k tomu všemu si ještě vychutnají dobrou kávu a snídani.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa