vmwarevsphere7
vmwarevsphere7

Objevte nové kurzy VMware vSphere 7

3. 6. 2020

Společnost VMware oznámila novou verzi vSphere – jedná se o největší inovaci od spuštění ESXi – součást nejkomplexnější softwarové sady pro moderní aplikace. Tato novinka nabízí organizacím nový způsob, jak přistupovat k modernizací aplikací. Jste připraveni využít všechny klíčové možnosti jedné z největších inovací od zavedení ESXi? Připojte se k odborníkům na VMware vSphere a prozkoumejte nové kurzy, které pomohou vám i vaší společnosti zdokonalit dovednosti v této oblasti.

Nové kurzy vám poskytnou:

 • Zjednodušenou správu životního cyklu
 • Vnitřní zabezpečení a kontrolu
 • Vyšší výkon a odolnost pro akcelerace aplikací
 • Další průlomové možnosti pro zákazníky používající kontejnery a Kubernetes

Jedná se o kurzy:

Kurzy dodáváme jako:

 • Klasické kurzy vedený lektorem v učebně (classroom)
 • Virtuální kurzy vedené lektorem online 


VMware vSphere: What’s New [V6.7 to V7] 
V tomto třídenním praktickém školení prozkoumáte nové funkce a vylepšení ve VMware vCenter Server® 7 a VMware ESXi ™ 7. Scénáře nasazení z reálného prostředí, praktické laby a prezentace vás naučí dovednosti, které potřebujete pro efektivní implementaci a konfiguraci VMware vSphere® 7. Tento kurz je doporučen pro zákazníky, kteří chtějí nasadit vSphere 7 v jejich existujícím prostředí vSphere.

 • Nejbližší termíny: 1. 9., 2. 11. (classroom)


VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V7]
Tento pětidenní intenzivní praktický kurz je zaměřený na instalaci, konfiguraci a správu VMware vSphere® 7, které obsahuje VMware ESXi ™ 7 a VMware vCenter Server® 7. Tento kurz vás připraví na správu infrastruktury vSphere pro organizaci jakékoli velikosti. Je základem pro většinu dalších VMware technologií v softwarově definovaných data centrech.

 • Nejbližší termíny: 13. 7., 17. 8., 7. 9., 12. 10., 2. 11., 7. 12. (classroom)

VMware vSphere: Optimize and Scale [V7]
Tento pětidenní kurz vás naučí pokročilé dovednosti pro konfiguraci a údržbu vysoce dostupné a škálovatelné virtuální infrastruktury. Prostřednictvím kombinace prezentace a praktických labů konfigurujete a optimalizujete funkce VMware vSphere® 7, které vytvářejí základ pro skutečně škálovatelnou infrastrukturu. Můžete diskutovat o tom, kdy a kde tyto funkce mají největší účinek. Zúčastněte se tohoto kurzu, abyste prohloubili své porozumění vSphere a zjistili, jak jeho pokročilé funkce a ovládací prvky mohou prospět vaší organizaci.

 • Nejbližší termíny: 24. 8., 2. 11., 7. 11. (classroom), 22. 6. , 3. 8., 12. 10., 14. 12. (virtual class)


VMware vSphere: Troubleshooting [V7]
Tento pětidenní praktický kurz vám poskytuje pokročilé znalosti, dovednosti a schopnosti k dosažení kompetencí při řešení problémů s prostředím VMware vSphere® 7.x. Tento workshop zvýší vaše dovednosti a kompetence při používání rozhraní příkazového řádku, VMware vSphere® Client ™, souborů logů a dalších nástrojů pro analýzu a řešení problémů.

 • Nejbližší termíny: 14. 9., 23. 11. (classroom), 22. 6., 6. 7.,  28. 9., 16. 11. (virtual class)

VMware vSphere: Design [V7]
Toto třídenní školení vás vybaví znalostmi, dovednostmi a schopnostmi navrhovat virtuální infrastrukturu VMware vSphere® 7. Při navrhování virtualizačního řešení, které zajišťuje dostupnost, ovladatelnost, výkon, obnovitelnost a zabezpečení využijete osvědčené postupy VMware. Tento kurz pojednává o výhodách a rizicích dostupných alternativ designu a poskytuje informace k podpoře správného rozhodování. Na základě případové studie procvičujete své designérské dovednosti spoluprací s kolegy na projektu.

 • Nejbližší termín: 7. 9. 2020 (classroom)


VMware vSphere with Kubernetes: Deploy and Manage [V7]
Během tohoto třídenního kurzu se zaměřujete na nasazení a správu VMware vSphere® s Kubernetes. Dozvíte se, jak lze vSphere s Kubernetes využít k automatizovanému doručení Kubernetes klastrů a kontejnerových aplikací v prostředí VMware vSphere®.

 • Nejbližší termín: 15. 6. 2020 (virtual class)

 

Využijte speciální akce, které vám pomohou získat požadovanou certifikaci VMware. Více informací naleznete v tomto článku.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa