Nový kurz Red Hat DO447 a zkouška EX447

4. 7. 2019

Rozšiřte své znalosti Red Hat Ansible Automation na vyšší úroveň.

Red Hat vydalo nové školení Advanced Automation: Ansible Best Practices (DO447) a k tomu zkoušku Red Hat Certified Specialist in Advanced Automation: Ansible Best Practices exam (EX447).

 

Školení je určeno pro zkušené uživatele systému Red Hat® Ansible® Automation, kteří chtějí své dovednosti posunout na vyšší úroveň.
Na školení se naučíte nové způsoby automatizace úkolů a efektivního využití Red Hat Ansible Engine a dále například využití pokročilých funkcí, které umožňují provádět složitější úlohy. Také se dozvíte, jak nainstalovat a používat Red Hat Ansible Tower.

 

Tento kurz je určen pro:

  • DevOps inženýry
  • Správce systému Linux, vývojáře
  • Další IT profesionály se základními zkušenostmi Red Hat Ansible Engine pro automatizaci, poskytování, konfiguraci a nasazení aplikací a služeb v prostředí Linuxu.

 

Popis zkoušky EX447

Red Hat Certified Engineer Specialist in Advanced Automation (EX447) je zkouška na základě osvědčených postupů, výkonnostní test vašich znalostí a dovedností v oblasti správy více systémů pomocí Red Hat® Ansible® Engine a Red Hat Ansible Tower.

Absolvováním této zkoušky se stanete certifikovaným specialistou společnosti Red Hat v oblasti pokročilé automatizace a architektem Red Hat Certified Architect (RHCA®).

Tato zkouška je založena na Red Hat Enterprise Linux 8.0, Red Hat Ansible 2.8 a Red Hat Ansible Tower 3.5.

Více o kurzu Advanced Automation: Ansible Best Practices DO447.

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

 

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa