Nové kurzy Microsoft Dynamics 365

12. 8. 2019

Nabízíme vám nové kurzy Microsoft Dynamics 365:

 • MB-220 Microsoft Dynamics 365 for Marketing
  S Dynamics 365 pro marketing můžete proměnit potenciální zákazníky v obchodní vztahy. Propojte prodej a marketing, automatizujte procesy a přijímejte chytřejší rozhodnutí pro maximalizaci marketingové návratnosti investic.
 • MB-300 Microsoft Dynamics 365 Unified Operations Core
  Organizace používají Dynamics 365 ke snížení provozních nákladů a rychlé reakci na měnící se obchodní potřeby. Tento kurz pojednává o hlavních složkách Microsoft Dynamics 365 pro Finance a Provoz.
 • MB-310 Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, Financials
  Díky Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, Financials dochází ke zvýšení finanční výkonnosti zvýšením ziskovosti firem, optimalizaci produktivity pracovních sil a snížení provozních nákladů, rychlým přizpůsobením se změnám požadavků
  a zjednodušením správy aktiv. Tento kurz pojednává o tom, jak nakonfigurovat a používat základní součásti finančního řízení v Dynamics 365 pro Finance a Provoz.
 • MB-320 Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, Manufacturing
  Tento kurz pomáhá organizacím vybrat nejvhodnějších výrobní procesy, zlepšit provozní postupy, zjednodušit správu zdrojů, urychlit dodávku produktů a zvýšit kvalitu a spokojenost zákazníků.
 • MB-240 Microsoft Dynamics 365 for Field Service
  Dynamics 365 for Field Service pomáhá při identifikaci a plánování zdrojů a řízení pracovní zátěže mobilních pracovníků. Tento kurz vybaví studenty dovednostmi nezbytnými k identifikaci
  a konfiguraci klíčových komponentů, které se používají k poskytování řešení Field Service a mobilních řešení. Mezi klíčová témata patří identifikace organizačních úvah, které budou řídit rozhodnutí o konfiguraci a společné aspekty konfigurace.
 • MB-330 Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations, Supply Chain Management
  Organizace využívají Dynamics 365 k automatizaci a zefektivnění dodavatelského řetězce, a to modernizací obchodní logistiky, poskytováním včasné reakce na zákazníka, postupováním vpřed s prediktivním vhledem, zjednodušením zadávání zakázek a sjednocením procesů od prodeje po plnění. Tento kurz popisuje, jak konfigurovat a používat správu dodavatelského řetězce v Dynamics 365 pro Finance a Provoz.

Všechna školení lze objednat jako Virtuální kurzy (VILT). VILT představuje kombinaci toho nejlepšího z klasického školení v učebně a interaktivním online školením.

Přehled všech nabízených kurzů Microsoft

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa