Kurzy PROFESSIONAL SCRUM MASTER

27. 8. 2019

Nabízíme Vám školení Professional Scrum s licencovaným trenérem Scrum.org Karlem Smutným.

Jedná se o školení:

Professional Scrum Master (PSM) 

Professional Scrum Master je špičkový 2denní kurz prohlubující klíčové aspekty Scrumu, jeho principy, empirický proces a roli Scrum Mastera. Je veden formou interaktivních cvičení, ve kterých budete stavěni
do složitých a náročných situací, které nemají jednoznačně správnou odpověď, a ve skupinkách budete hledat řešení v rámci hodnost Scrumu, abyste podobné situace lépe zvládali ve své každodenní praxi.

Součástí ceny kurzu je jeden pokus na celosvětově uznávanou zkoušku Professional Scrum Master I (PSM-I).

                                                 Registrace na nejbližší termín školení již 12. – 13.11.2019

                                                 PODROBNOSTI K OBSAHU KURZU

 

 

Professional Scrum Master II (PSM II)

Dvoudenní pokročilé školení pro Scrum Masters, které se zaměřuje na procvičování a na podporu jejich dalšího profesního rozvoje.

Na rozdíl od kurzu Professional Scrum Master (PSM), který se zaměřuje Scrum frameworku, jeho užití a roli Scrum Mastera, PSM II je pokročilý kurz, který studentům pomáhá porozumět postojům, které charakterizují efektivního Scrum Master a servant-leadera, a soustřeďuje se hlouběji na služby vývojovému týmu, Product Ownerovi and organizaci. Kurz učí studenty souvisejícím praktikám a dovednostem, které jim umožní vést správné konverzace a jak je aplikovat, aby se stali lepšími Scrum Mastery.

                                                 Součástí ceny kurzu je jeden pokus na celosvětově uznávanou zkoušku Professional Scrum Master II (PSM-II).

                                                 Registrujte se na nejbližší termín školení již 26. – 27.11.2019

                                                 PODROBNOSTI K OBSAHU KURZU

 

 

Proč lektoři Scrum.org?

Scrum.org je jedna z největších světových organizací poskytujících vzdělávání a certifikací Scrumu. V roce 2009 ji založil Ken Schwaber, spoluautor Scrumu. Scrum.org klade při výběru svých trenérů, Professional Scrum Trainers (PST), velmi vysoké nároky. Jak na praxi
a zkušenosti, tak na perfektní znalost Scrumu i školicích dovedností. Zaručuje tak výjimečnou kvalitu trenérů i poskytovaných kurzů.

Školicí materiály jsou vytvořeny a dohlíženy Kenem Schwaberem a neustále zlepšovány celou komunitou více než 270 PST
po celém světě, kteří zajišťují jejich vysokou kvalitu a aktuálnost. Každý trenér přináší svůj vlastní styl a zkušenosti, materiály jsou však společné a jednotné, což zaručuje konzistentnost obsahu.

Naše kurzy zajišťuje Karel Smutný, Agile Practitioner a Professional Scrum Trainer ™ (PST) u Scrum.org. Karel má téměř 10 let zkušeností se zaváděním Scrumu a agilními transformacemi, spolupracoval s více než 70 týmy v desítkách firem různých velikostí a odvětví. Je expertem na Large Scale Scrum, Scrum Patterns a Extreme Programming.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa