Kupte jeden online kurz Red Hat a získejte druhý zdarma

29. 4. 2020

Když si v období od 26. března 2020 do 1. června 2020 zakoupíte virtuální kurz (VT), video kurz (VC), nebo online learning (ROLE) Red Hat, získáte bezplatně další kurz Red Hat online learning (ROLE) nebo video kurz (VC) dle vlastního výběru.

Chcete-li využít této nabídky musíte si zakoupit a absolvovat virtuální školení v období od 26. 3. do 1. 6., a do 1. 7. nás požádat o bezplatný kód pro další kurz. Pokud si však zakoupíte video kurz (VC) nebo online learning (ROLE), můžete nás kontaktovat okamžitě po nákupu, avšak nejpozději do 1. července.

Podmínky akce:

  • Účastník musí do 1. července 2020 požádat o propagační kód pro bezplatný kurz ROLE nebo VC.
  • Propagační kódy jsou platné devadesát (90) dní ode dne, kdy byl kód vydán zájemci.
  • Každý zájemce může prostřednictvím této nabídky získat pouze 1 kurz ROLE nebo VC zdarma, bez ohledu na počet kurzů VT, kurzů VC nebo ROLE, které si v daném období zakoupil.
  • Účastníci, kteří si zakoupili kurz VT, jej musí nejdříve dokončit, než požádají o propagační kód k bezplatnému kurzu ROLE nebo VC.
  • Na kurzy VT, VC nebo ROLE zakoupené před 26. březnem 2020 se nabídka nevztahuje.
  • Tuto nabídku nelze kombinovat s jinou nabídkou Red Hat.

 

Zvolte si způsob výuky, který vám vyhovuje: 

Virtual training / Virtuální kurz (VT)
Výuka vedená lektorem ve virtuální učebně v reálném čase, v online prostředí. Využívá stejné laby jako standardní kurzy v učebně.

Video classroom / Video kurz (VC)
Přístup k nejoblíbenějším kurzům z vámi zvolené lokality poskytují videokurzy ve vysoké kvalitě, které lze přizpůsobit vašemu vlastnímu tempu.

Red Hat Online Learning / Red Hat Online learning (ROLE)
Kurz se stejným, vysoce kvalitním obsahem jako mají tradiční kurzy v učebnách, je doplněn o 90denní neomezený přístup k obsahu kurzu a 80 hodin labů uložených v cloudu. Součástí jsou webináře s odborníky na Red Hat.

 

Nabídka kurzů Red Hat

 

Máte-li dotazy, neváhejte nás kontaktovat na edu@edutrainings.cz.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa