Emoční inteligence v digitálním světě
Emoční inteligence v digitálním světě

Konference Emoční inteligence v digitálním světě

30. 1. 2020

Budoucnost a digitální svět s sebou přinášejí změny, které se budou týkat jednotlivců stejně jako týmů. Prognóza je jasná. Podle výzkumů společností McKinsey, Ashoka, Gallup a Deloitte bychom se měli na éru automatizace a digitalizace dobře a včas připravit.

„Digitalizace neznamená, že se všechny pracovní pozice stanou digitálními. Právě naopak. Činnosti, které jsou ze své podstaty lidské, a tudíž je nelze automatizovat, budou nabývat na důležitosti.“ The Skilling Challenge, McKinsey & Company, Ashoka.

Obchod a podnikání zůstanou nadále převážně LIDSKÝM UMĚNÍM. Zavádění nových technologií, zvýšená interakce člověk-stroj vyvolává potřebu rozvíjet a prohlubovat dovednosti lidí v oblasti behaviorální.

 

Proč se této unikátní  konference zúčastnit?

  • Dozvíte se, proč se dovednosti jako je sociální inteligence, zodpovědnost, kritické myšlení a tvořivost, a metadovednosti jako je leadership, schopnost sebereflexe, proaktivita,  vedení sebe sama a jejich rozvoj, stanou do budoucna důležitým předpokladem pro úspěch jedince i společnosti.
  • Pochopíte, jak nové způsoby učení a nové pracovní postupy, které vytvářejí kolektivní inteligenci mezi lidmi a stroji, pomohou vyřešit možné budoucí problémy v podnikání.
  • Prohloubíte si znalosti o tom, jak zůstat konkurenceschopní a být stále v obraze v  neustále se vyvíjejícím digitálním světě jako jednotlivec i jako tým.
  • O své názory se s vámi podělí špičkoví odborníci (Louise Evans, Kateřina Braithwaite, MUDr. Martin Hollý, Jan Müller, Daniel „Bradbury“ Dočekal a další).
  • Dozvíte se, co Vám EDU Trainings s.r.o. a BW. TaLKS s.r.o. mohou nabídnout, abyste v digitálním světě budoucnosti uspěli.

 

Datum Místo konání Cena (Early Bird do 30. 4. 2020) Cena od 21. 4. 2020
20. 5. 2020 Cubex Centrum Praha 3.490 Kč bez DPH 3.990 Kč bez DPH

 

Více informací a registrační formulář naleznete na webu konference: https://emocevdigisvete.cz/.

Chcete se stát partnerem konference? Neváhejte nás kontaktovať na: edu@edutrainings.cz.

 

 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa