weareopen
weareopen

Již brzy znovu otevíráme vzdělávací centrum!

29. 4. 2020

Velmi nás těší, že již od 4. 5. pro vás můžeme znovu otevřít testovací centrum PersonVue. Od 11. 5. dojde k otevření celého vzdělávacího centra a započne zde výuka prezenčních kurzů.

Na opětovné otevření se moc těšíme a doufáme, že vy taky. Zdraví vás i našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě, a proto vás žádáme o důrazné dodržování níže uvedených pravidel:

  • Udržujte rozestupy min. 2 metry.
  • Mějte neustále roušku.
  • Využívejte jednorázové rukavice, které vám budou nabídnuty při příchodu, nebo dezinfekci na ruce umístněnou v prostorách vzdělávacího centra.
  • Dodržujte hygienické návyky ve zvýšené míře.
  • Není-li to nutné nedotýkejte se zbytečně předmětů kolem vás.

 

Prezenční kurzy budou mít pouze poloviční kapacitu obsazenosti tak, aby každý účastník seděl sám v lavici. Po celou dobu školení bude povinné mít nasazenou roušku. Dezinfekce je v dostatečném množství k dispozici ve všech prostorách. Zaměstnanci i lektoři budou rovněž vybaveni rouškami a dalšími ochrannými pomůckami.

Pokud se na prezenční výuku ještě necítíte, máte možnost využít naší nabídky online kurzů.
 

Testovací místnost bude po dobu testování obsazena pouze 1 osobou. Všichni účastníci obdrží od test administrátorů latexové rukavice. Výměna rukavic je samozřejmě možná. Účastník testování je povinen absolvovat zkoušku v roušce z důvodu ochrany zdraví svého i zaměstnanců EDU Trainings. Na základě podmínek testování stanovených poskytovatelem, je nezbytné, aby šlo skutečně o roušku (bavlněná či lékařská), nikoliv však o šátek či šálu.

 

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na edu@edutrainings.cz. Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme.

 

Těšíme se na vás
tým EDU Trainings

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa