Jak zvládnout stres? Zjistěte na našem bezplatném webináři!

29. 10. 2020

Pandemie, Vánoce, vládní omezení – stres. Turbulence a chaos jsou naší součástí už mnoho let a je jedno, jestli se nám daří anebo jsme v krizi. 

Poznáme je dobře, když se objeví v přírodě. Přináší katastrofy v podobě povodní, nebezpečných bouřek anebo jsme určitě zažili vzdušnou turbulenci v letadle. Ve všech těchto případech ztrácíme stabilitu, jsme pod tlakem a zažíváme stres, protože nejsme schopni předvídat co se v následujících pár vteřinách, hodinách, dnech, týdnech stane. Reagujeme instinktivně pod vlivem emocí strachu, překvapení, hněvu, dostáváme se do stavu bezmoci a doufáme, že tato turbulence a chaos jsou krátkodobé a vše se opět vrátí do „normálu“. Dobrá správa je, že turbulence a chaos možno neovlivníme, ale náš stres můžeme vědomě řídit a korigovat. Změníme tak nejen svůj život, ale mnohokrát i atmosféru a přístup našeho okolí.

Ve spolupráci s lektorkou a koučkou Danou Bezákovou jsme připravili webinář na téma Stress Management (vědomé řízení stresu) pro kohokoli, kdo nechce podléhat dlouhodobému tlaku a nechat se ovlivnit stresujícímu prostředí.

Zúčastněte se bezplatného webináře, kde vám lektorka představí a ukáže antistresová fyzická cvičení pro celkové uvolnění – nastartování páteře, jednoduché cviky pro zdravé oči při práci s počítačem, jak funguje náš SUPERMOZEK – principy uvolnění síly své mysli ve stresu, model SCARF – (ne)stresující témata pro každého z nás, jak je korigovat a vědomě řídit.

Kdy?

Dne 4. 12. 2020 od 9:00 do 10:00
Pokud vám do toho něco vleze, nevadí! Všem zaregistrovaným zašleme záznam.

O lektorce

Dana Bezáková má více než 30 let praxe na pozici projektové manažerky anebo ředitelky v českých, slovenských a nadnárodních společností. Od roku 2004 je lektorkou, mentorkou a koučkou.

Absolvovala program Manažerských zručností v licenci MBA, The Open University Business School v Milton Keynes, dále výcviky sebepoznávání a typologie osobností MBTI, Enneagram, Accelium Talent a CA Method, psychosomatiky, zvládání stresu a krizových situací. Dosud se rozvíjí a vzdělává v oblasti typologie osobnosti, jak funguje lidský organizmus, neurovědy – jak funguje mozek člověka, nástroje na řízení mysle, fyzických cvičení zaměřené na koncentraci, zvládání stresu, základy stravování atd. Vytvořila metodu 3D Self-Talk – propojení fyzické, mentální a psychické úrovně člověka.

 

Přihlášování je ukončeno

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa