certifikáty
certifikáty

Jak dát světu vědět o vašich nově nabytých vědomostech?

24. 5. 2022

Úspěšně jste absolvovali kurz, obdrželi jste certifikát a přemýšlíte, co dál? Určitě máte z absolvování kurzu radost. Nestyďte se tuto radost sdílet a dejte světu vědět o vašich nově nabytých vědomostech! V dnešní době je potřeba, aby o vás lidi věděli. Máte hned několik možností.

Doplňte si absolvovaný kurz do životopisu

Nezapomeňte si aktualizovat životopis. Popište, co jste se díky kurzu naučili a jak mohou být vaše nové dovednosti a zkušenosti pro potenciálního zaměstnavatele užitečné.

Přidejte si certifikát do vašeho profilu na LinkedInu

Máte na LinkedInu vyplněno vaše zaměstnání a vzdělání? A věděli jste, že můžete mít na profilu vystaveny i získané certifikáty a licence? Je to jednoduché, na vašem profesním profilu naleznete záložku „Licence a certifikace“. Následně kliknete na tlačítko „+“ a vyplníte název kurzu/certifikace, vydavatele, datum vydání a nezapomeňte přidat odkaz na certifikát. Certifikát musí být dostupný on-line. Pokud k certifikátu nemáte link, pak ho doporučujeme nahrát na váš osobní cloud.

Sdílejte certifikát jako příspěvek na LinkedInu

LinkedIn jako profesní síť umožňuje i sdílení dokumentů ve formátu pdf. Můžete jednoduše napsat nový příspěvek, pochlubit se světu, co nového jste se naučili a připojit certifikát jako přílohu. Pak už si jen dejte pozor, abyste poděkovali za všechny gratulace 😁.

Nechte si certifikát zarámovat

Pokud máte svou kancelář, tak určitě doporučujeme certifikát nechat zarámovat vystavit na zeď. Nejen, že vám bude dělat radost, ale určitě zaujme i obchodní partnery, kteří vás navštíví.

Všechny naše tipy platí samozřejmě pro jakoukoliv certifikaci nebo kurz, které jste v minulosti absolvovali. Pokud budete sdílet certifikát z našeho kurzu, tak budeme rádi, když nás označíte jako @EDU Trainings.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa