Efektivní a účinné řízení projektů díky metodice PRINCE2®

22. 7. 2019

PRINCE2® (Projects IN Controlled Environments) je metodika řízení projektů založená na osvědčených procesech. Poskytuje podrobné pokyny a definuje jasné procesy, kroky a šablony v řízení projektů. Byla vytvořena ze široce uznávaných osvědčených postupů a může být aplikována na jakýkoliv projekt bez ohledu na zaměření organizace, typ projektu nebo kulturu společnosti.

Axelos vydal v roce 2017 update (nikoliv novou verzi), včetně certifikačních zkoušek. Jde o první aktualizaci od roku 2009. Metodika je
tak ještě více zaměřena na přizpůsobení se danému projektu.

 

PRINCE2® Foundation (délka kurzu 3 dny)

S kurzem PRINCE2 Foundation získáte úvod do metody PRINCE2. Je navržen tak, aby vám poskytl dostatečné znalosti k metodice PRINCE2. Po absolvování kurzu budete schopni efektivně spolupracovat s týmem projektového řízení za využití metodiky PRINCE2
nebo jako člen týmu pro řízení projektů.

Cílem kurzu je seznámit studenty se základy metody PRINCE2 a připravit se na test, který vede k získání certifikace PRINCE2® Foundation.

 

PRINCE2® 2017 Practitioner (délka kurzu 2 dny)

Navazující kurz PRINCE2 Practitioner poskytne dostatečné znalosti a pochopení metody tak, aby bylo možné ji aplikovat v různých prostředích a na různých scénářích projektu. Kurz se zaměřuje především na řešení a zkoušení praktických úkolů. 

 

PRINCE2® 2017 Foundation & Practitioner (délka kurzu 5 dní)

Jedná se o kombinaci školení PRINCE2® 2017 Foundation a PRINCE2® 2017 Practitioner, která je pro zájemce cenově výhodnější než zakoupení těchto kurzů zvlášt.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa