Důležité upozornění: PRINCE2® 5. a 6. edice budou tento rok končit!

4. 3. 2024

Společnost PeopleCert nedávno oznámila významnou aktualizaci svého portfolia certifikací PPM. Po úspěšném spuštění PRINCE2® verze 7 oznamujeme ukončení PRINCE2® 5. a 6. edice. Kdy k tomu dojde a na co byste si měli dát pozor? Na to vám zde odpovíme.

PRINCE2® 5. edice – Foundation, Practitioner a Re-registration

  • Poslední den nákupu voucheru na zkoušku: 30. června 2024
  • Poslední den zkoušek: 31. prosince 2024

PRINCE2® 6. edice – Foundation a Practitioner

  • Poslední den nákupu voucheru na zkoušku: 30. června 2024
  • Poslední den zkoušek: 31. prosince 2024

Co to pro vás znamená?

Pokud již máte zakoupený voucher na zkoušku nebo jste absolvovali kurz 5. nebo 6. edice a na zkoušku se chystáte, tak se ujistěte, že využijete svůj certifikační voucher a naplánujte si zkoušky tak, abyste je absolvovali nejpozději do konce roku 2024.

Pokud teprve plánujete kurz a certifikaci PRINCE2® absolvovat, s radostí vám představujeme verzi PRINCE2® 7. Tato aktualizace přináší nejnovější poznatky a nástroje potřebné pro efektivní řízení projektů v dnešním dynamickém podnikovém prostředí.

S jeho univerzální použitelností, důrazem na lidské zdroje, flexibilitou a integrací moderních technologií jako je umělá inteligence, je PRINCE2® 7 nepostradatelným nástrojem pro každého profesionála zapojeného do projektového řízení. Získejte certifikaci PRINCE2® 7 a posuňte svou kariéru o krůček dál.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa