Datová centra – akreditované kurzy EPI

4. 10. 2018

Datových center přibývá a s nimi i poptávka po vzdělaných a certifikovaných pracovnících. EDU Trainings vám jako jediné IT vzdělávací centrum v ČR a SR přináší oficiální kurzy EPI, společnosti nabízející širokou škálu globálně akreditovaných certifikovaných odborných školení pro datová centra.

Certified Data Center Professional (CDCP®)

Nejbližší termín: 12. – 13. LISTOPADU 2018

S hlavními složkami datového centra i s tím, jak nastavit a zlepšit klíčové aspekty jako jsou napájení, chlazení, bezpečnost, kabeláž, bezpečné zajištění vysoké pohotovosti datového centra, seznamuje účastníky Certified Data Center Professional (CDCP®), oficiální kurz EPI z oblasti návrhu a budování datových center. Kurz se věnuje i důležitým otázkám provozu a údržby a zároveň slouží jako příprava na mezinárodně platnou certifikaci Certified Data Center Professional, která má platnost 3 roky. Certifikace CDCP je nutnou podmínkou k absolvování navazujících školení a certifikací Certified Data Center Specialist (CDCS®) a Certified Data Center Expert (CDCE®).

Certified Data Center Facilities Operations Manager (CDFOM®)

Nejbližší termín: 14. – 16. LISTOPADU 2018

Kurz Certified Data Center Facilities Operations Manager (CDFOM®) je oficiální 3denní kurz EPI z oblasti Operations/Governance. Účastníkům umožní získat hluboké znalosti řízení provozu datových center zahrnující klíčové záležitosti jako: plánování kapacity, nejnovější ekologické iniciativy, správné uvedení do provozu i vyřazení z provozu zařízení, dodržování bezpečnostních standardů, zákonů a mezinárodních norem, řízení lidí. Kurz je zakončen certifikační zkouškou CDFOM. Platnost tohoto certifikátu trvá 3 roky.

Přehled všech kurzů pro datová centra naleznete v oblasti DATA CENTER.

EPI (Enterprise Products Integration) 

– je společnost evropského původu s pobočkami ve více než 50 zemích a s rozsáhlou partnerskou sítí. Poskytuje širokou škálu služeb infrastruktury datových center, konzultace, audit, certifikace, odborná školení. Od svého založení v roce 1987 dosáhla mezinárodního renomé v poskytování vysoce kvalitních technických znalostí, flexibilních a inovativních řešení, technik a metodik. Všechny kurzy EPI jsou akreditovány společností EXIN, mezinárodní nezávislou certifikační autoritou, a umožňují organizacím vzdělávat zaměstnance v oblastech jako je návrh, výkonnost, řízení, bezpečnost, migrace datových center a mnoha dalších.

Poslední aktualizace: 4. října 2018

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa