Cyb3r Days 2019

21. 8. 2019

V listopadu se uskuteční 1. ročník konference zaměřené na oblast etického hackingu a penetračního testování, kterou organizuje společnost Cyber Rangers s.r.o. 

  • Datum konání:      12.11. – 13.11.2019
  • Místo konání:        Sídlo společnosti Microsoft (místnost Praha/Morava), Vyskočilova 1561/4a, Praha 4

Konference je sestavena tak aby účastníkům demonstrovala, jak vypadají „moderní“ kybernetické útoky v praxi. Nejedná se tedy o ukázky útoků, které jsou nereálné a smyšlené, ale o skutečný „Attack kill chain“ v simulovaném prostředí, kde přední odborníci využijí pro své útoky lokálních nebo cloudových služeb, nástroje dostupné z veřejných distribucí Linux, ale také nástroje své vlastní výroby, či dostupné nástroje z Darknetu.

Během prvního dne konference uvidíte kompletní demonstrace útoků z každé fáze „Attack kill chain“. V druhém dnu vám konzultanti partnerů ukáží, jak se lze daným útokům bránit za pomoci technologií nebo služeb a jak by ochrana vaší organizace měla vypadat.

Zdroj: https://github.com/infosecn1nja/Red-Teaming-Toolkit

Účastníci se mohou rozhodnout, zda přijdou pouze na vybraný den bez možnosti účasti v tombole, či dorazí na oba dny a získají tak zkušenosti z temné i světlé strany hackingu.

Registrační poplatek:

  • 1. den konference: 2990,-Kč s DPH
  • 2. den konference: 2990,-Kč s DPH
  • Oba dva dny konference: 3990,-Kč s DPH

 

PROČ SE ZÚČASTNIT?

  • Získáte informace o možnostech narušení bezpečnosti lokálního prostředí
  • Představíme si nové možnosti zabezpečení prostředí pomocí technologií Microsoft
  • Ukázky útoků a obrany v reálném čase
  • Jak využít maximum dostupných funkcionalit pro zabezpečení Windows 10, Office 365 a Microsoft Azure

Tato konference se ponese v duchu celosvětově známých konferencí jako Black Hat, či DefCon a nejen, že na účastníky čeká ve dvou dnech spousta přednášek, taktéž je připravena expozice nástrojů hackerů, ve formě krabiček a chytrých a moderních zařízení nebo také mnohé nástroje forenzních vyšetřovatelů. Účastníci se mohou rozhodnout, zda svůj den budou trávit
na přednáškách při demonstracích, anebo se raději přesunou na workshopy, kde bude probíhat forenzní vyšetřování, či celosvětově známá hacking game nesoucí se v tématu Capture the Flag.

REGISTRACE

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa