Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Představuje pro vás svět IT něco nepochopitelného a neproniknutelného? Stává se vám, že nerozumíte zkratkám kolegů z IT oddělení? Svět nul a jedniček vůbec není tak komplikovaný, jak vypadá. I my ajťáci jsme lidé se svými potřebami a motivací. Přijďte se o tom přesvědčit. Uvidíte také, jak to může dopadnout, když to člověk s výkonem a připojením přehání. Když jsem se hnal naposledy a chtěl všechno stihnout, nedopadlo to dobře. Skončil jsem v 29 letech s mrtvicí v Motole. Nebo se všemu digitálnímu vyhýbáte a raději byste se od všech technologií odstřihli a odpojili? Víte jak na to? Je to dnes vůbec možné? Co je lepší? Využívat technologie nebo být offline? Na tuto otázku si odpovíme. A u toho společně nakoukneme do IT světa. Uvidíte, jak funguje a nebude chybět návod, jak s ajťáky úspěšně spolupracovat. Koukneme se ale i na druhou stranu mince – jak se dokázat odpojit, odnesete si pár konkrétních tipů a triků, jak si udržet digitální rovnováhu v naší online době.

Kdy?

Dne 22. 4. 2021 od 9:00 do 10:30 (předpokládaný konec) v češtině 
V angličtině je webinář dostupný na odkaze zde.
Registrovaným učastníkům zasíláme po zpracování záznam. 

O lektorovi

Lukáš Barda vyrostl do světa technologií a sám ho pomáhá vytvářet. Ve 29 letech dostal z přepracování mrtvici, a to ho donutilo přeskládat svoje životní priority. Prošel digitálním detoxem, našel ztracenou rovnováhu a dnes pomáhá lidem a ukazuje jim, jak žít s technologiemi. Nebo bez nich. Propojit svět IT a ne-IT dokázal už pro tisícovku jednotlivců i pro desítky velkých firem.

Registrační formulář 

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.