Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Připojte se na webinář s Karlem Smutným, Agile Enterprise Coachem. Dozvíte se, co od agilního přístupu lze očekávat, a co byste naopak očekávat neměli.

Agilní bublina

Dnes snad není v Česku firma, která by nekoketovala s agilním přístupem. Ať už o tom alespoň přemýšlí, nebo experimentuje, má za sebou pilotní projekty či dokonce prochází celofiremní agilní transformací. Nezřídka však z firem zaznívají hlasy zklamání z nenaplněných očekávání. „Agile není pro nás, jsme specifičtí.“ „Ten Agil nefunguje.“ „My bychom chtěli, ale management tomu nedává dostatečnou podporu.

Datum: 16. dubna 2019

Čas:  9:00 - 10:00 v českém jazyce

10:30 - 11:30 v anglickém jazyce 

Témata:

  • Co je ve skutečnosti jádrem agilního přístupu a proč je kolem něj všude tolik mýtů.
  • Jak si zajistit podporu managementu a jak má vypadat.
  • Proč je z agilních metod nejpopulárnější Scrum, proč řada lidí zaměňuje Scrum a Agile a proč to moc nevadí.
  • Co nesmíte při zavádění agilního přístupu opomenout a čemu je lepší vyvarovat.
  • A jak se to daří ostatním.

 

Přednáší: Karel Smutný, Agile Enterprise Coach, Professional Scrum Trainer u Scrum.org

Přihlášky prosím posílejte na naši e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zde Vám také rádi zodpovíme vaše případné dotazy k akci.