Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Emoční inteligence má až 80 % podíl na našem úspěchu – v životě, v práci. Co to vlastně znamená, lze ji získat? Proč jsou géniové často osamocení a naopak, jak to jiní dělají, že s nimi druzí rádi mluví, spolupracují? Připadá vám o zvláštní? Ale není. Zvu vás na minivýlet do vlastního já – a budeme si pečlivě vybírat svou ŽIDLI, na kterou si sedneme.

Kdy?

Dne 19. 3. 2021 od 9:00 do 10:00 (předpokládaný konec) v češtině 
V angličtině je webinář dostupný na odkaze zde.
Registrovaným učastníkům zasíláme po zpracování záznam. 

O lektorovi

Kateřina Braithwaite během své 20leté manažerské praxe získala bohaté zkušenosti v oblasti obchodních setkání a vyjednávání na vysoké i mezinárodní úrovni. Léta se věnuje školení a koučování manažerů a obchodníků v ČR i v zahraničí – v oblasti interkulturní komunikace, leadershipu,  obchodu, komunikace a profesionální etikety. Certifikovaná školitelka metody vizuálního jazyka 3AXIS, ambasadorka a jediná lektorka a koučka metody 5 Chairs v České republice, lektorka DiSC – osobnostní typologie, certifikovaná diplomatka 

Registrační formulář 

V souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) Společnost EDU Trainings s.r.o. se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČO: 067 70 321, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 288548,, zpracovává e-mailovou adresu pro účely zasílání novinek, informací o nových školeních, seminářů, speciálních nabídek, personalizovaného obsahu, cílené inzerci nebo pozvánkách k účasti na průzkumu trhu, atd. ve formě pravidelných newsletterů, přičemž z odběru e-mailových zpráv je možné se kdykoli v budoucnu odhlásit.