Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Prostřednictvím našich kurzů Business Analysis se seznámíte s rolí obchodního analytika a zdokonalíte si vaše znalosti a dovednosti. Pomůžeme vám tak zlepšit procesy ve firmě a vy budete moci pracovat lépe a efektivněji.

Principles of Business Analysis

10. - 12. září 2018

3denní kurz vybaví účastníky praktickými dovednostmi potřebnými pro úspěch a růst v úloze obchodního analytika. Naučíte se efektivně předávat požadavky technickému týmu před navržením řešení a jeho implementací a také vytvářet klíčové dokumentace.

Crafting High-Quality Requirements

10. - 12. září 2018

Každý IT projekt potřebuje vhodný proces řízení požadavků. V tomto 3denním kurzu získáte dovednosti potřebné ke snížení počtu neúspěšných projektů vinou nevhodného managementu požadavků a zdokonalíte nástroje a techniky používané během zpracování požadavků. Naučíte se metody pro provádění kontrol a způsoby snižování rizik.