Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Přečtěte si podrobné organizační informace o realizaci kurzů a službách pro účastníky.

Informace o kurzech

Školení jsou dodávána v českém a anglickém jazyce. Probíhají v pracovních dnech buď ve vypsaných katalogových termínech, nebo v termínech podle potřeby zákazníka. Délka 1 dne kurzu je zpravidla 8 vyučovacích hodin s krátkými přestávkami na občerstvení a polední přestávkou na oběd.

Kurzy jsou realizovány v Praze a v Bratislavě v klimatizovaných učebnách vybavených výkonnými počítači, servery, projektory a dalším potřebným technickým zařízením. V rámci školení jsou poskytovány studijní materiály většinou v anglickém jazyce.

Veškeré dodávky školení se řídí Všeobecnými podmínkami Vzdělávacího centra EDU Trainings.

Občerstvení

Účastníkům kurzů je během dne k dispozici občerstvení zdarma (teplé a studené nápoje, sladké pečivo, sendviče). V ceně kurzu je rovněž stravenka na oběd, pokud není uvedeno jinak.

Ubytování

Na požádání vám rádi sdělíme možnosti ubytování v blízkosti místa konání kurzů a případně zajistíme rezervaci. Kontaktujte nás prosím na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.