Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Doba konání kurzů, nejbližší možnosti stravování nebo ubytování a další důležité informace se nachází v této kapitole.

Organizační informace

Začátek kurzů je první den školení v 10:00, v následujících dnech pak v 9:00 (nebo dle domluvy s lektorem). Učebny jsou otevřeny 30 minut před zahájením školení. Přestávky jsou určovány lektorem po dohodě s účastníky. Konec kurzů je přibližně v 16:30-17:00, v pátek v 15:00.

Většina školení probíhá přímo ve Vzdělávacím centru, v přízemí budovy Delta, Za Brumlovkou 1559/5, Praha 4 - Michle. Veškeré dodávky školení se řídí Všeobecnými podmínkami pro školení a semináře.

Občerstvení

Během školení jsou všem účastníkům zdarma k dispozici teplé a studené nápoje v automatu v zákaznické zóně (káva, čaj, čokoláda + další teplé nápoje, chlazená neperlivá voda a 2 druhy chlazeného nekonzervovaného džusu). Do každé učebny ráno poskytujeme čerstvé sladké pečivo, sendviče a sušenky.

Nejbližší možnosti stravování

Každý účastník školení denně obdrží stravenku Ticket Restaurant v hodnotě 100,- Kč.
Nejbližší možnost stravování je přímo v budově Delta v podnikové restauraci Momento. Dále se v okolí nachází pizzerie Grosseto, vegetariánská restaurace Maranatha, dvě čínské restaurace, steak restaurace Dock House, cukrárna Hájek a Hájková, kavárna Costa Coffee. Možnost rychlého stravování nabízí McDonald's nebo KFC na stanici metra Budějovická.

 

Ubytování v okolí

Hotel Barceló Praha

 
Adresa: Na Strži, Praha 4  
Tel.: +420 296 772 111  
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Vladař hotel Praha

 
Adresa: Na Dvorcích 144/9, Praha 4  
Tel.: +420 241 443 609  
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

Další služby v okolí

Brumlovka Business Centrum slouží k relaxaci, stravování i nákupům. Najdete zde lékárnu, čistírnu oblečení, supermarket, několik restaurací, bankomaty a další služby.

Mapa okolí Vzdělávacího centra