Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Ve spolupráci s Hewlett Packard Enterprise jsme vybudovali vzdělávací centrum postavené na pilířích zkušenosti, obsahu, inovace a kvalitní prezentace.

Vzdělávací centrum

Portfolio Vzdělávacího centra zahrnuje více než 500 klasických kurzů a 3 000 e-kurzů pro IT specialisty, technický personál i manažery. Ročně proškolíme více než 100 000 IT profesionálů ve 28 jazycích a 90 zemích světa.

Více informací

Jak se k nám dostanete

 Sídlíme v BB Centru v přízemí budovy Delta, Za Brumlovkou 1559/5, Praha 4 - Michle v blízkosti magistrály. Pohodlně se k nám dostanete metrem, autobusem nebo autem.

Více informací

Naše učebny

Kurzy probíhají v moderně vybavených, klimatizovaných učebnách s výkonnými počítači, servery, projektory a dalším potřebným technickým vybavením. Učebny s kapacitou až 16 míst nabízíme i k pronájmu. Nahlédněte do našich prostor prostřednictvím fotografií a virtuální prohlídky.

Více informací

Obecné informace

Přečtěte si podrobné organizační informace o době a místě konání kurzů, o nejbližších možnostech stravování nebo ubytování a dalších službách v okolí školicího centra.

Více informací

Partnerství a autorizace

Vzdělávací centrum je hrdým partnerem mnoha předních výrobců IT produktů a vzdělávacích organizací a autorizovaným poskytovatelem certifikačních testů.

Více informací