Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

 

Kliknutím na tlačítko "Potvrdit souhlas" výslovně souhlasím s tím, že společnost EDU Trainings s.r.o., se sídlem Táborská 619/46, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika, IČ: 06770321, jakožto Správce, může manuálně i automatizovaně, včetně profilování, zpracovávat mé, níže specifikované, osobní údaje za příslušným, níže uvedeným, účelem.

Účel: Nabízení služeb Správce, resp. zasílání obchodních sdělení Správcem v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění.
Osobní údaje: Jméno, příjmení, telefonní číslo a elektronická (e-mailová) adresa.

Souhlas uděluji ve smyslu čl. 6, odst. 1, písm. a) NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a prohlašuji, že veškeré mnou poskytnuté údaje jsou pravdivé.

Souhlas s výše uvedeným zpracováním mých osobních údajů poskytuji dobrovolně, a to na dobu 10 let od jeho poskytnutí.

Beru na vědomí, že mám právo svůj souhlas kdykoliv odvolat. Toto odvolání lze zaslat písemně na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Odtud také na požádání obdržíte písemné nebo elektronické informace o údajích uložených k Vaší osobě.

Jsem si vědom/a, že mám právo na přístup k mým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, omezení zpracování či výmaz, právo na přenositelnost osobních údajů, právo vznést námitku nebo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Máte-li dotazy týkající se tohoto prohlášení o ochraně dat, můžete nás kontaktovat prostřednictvím
e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou:

EDU Trainings s.r.o.
Táborská 619/46
140 00  Praha 4 – Nusle
Česká republika