Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Získejte dovednosti jak správně identifikovat potřeby a najít nejlepší řešení na základě co nejpřesnější analýzy. Prostřednictvím kurzů oblasti Business Analysis vám pomůžeme zlepšit procesy ve firmě tak, abyste mohli pracovat lépe a efektivněji.

Změny hrají v dnešní době roli nezbytnou pro růst a přežití firem. Implementací změn vytváříme novou hodnotu ve formě zlepšených podnikových procesů, nových výrobků a služeb. 

Školení je zaměřeno na „best practices“ v oblasti business analýzy je založené na metodice BABOK® s použitím konkrétních příkladů, případových studií a skupinových cvičení.

 

BABOK® Guide Business Analysis Body of Knowledge

BABOK® Guide je nejuznávanější standard v oblasti business analýzy. Hledáte-li osvědčenou metodiky pro business analýzu, vybrali jste správně. Jde o nejdůvěryhodnější a nejspolehlivější metodiku v této oblasti. Je oborově nezávislá, takže ji můžete využít v jakémkoli prostředí. BABOK® pomáhá manažerům naplňovat strategické cíle, vytvářet hodnotnější podklady pro manažerské rozhodování, reporty a výstupy.

 

Přehled kurzů:

Basic

Advanced