Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

S potěšením oznamujeme, že Vzdělávací centrum EDU Trainings se stalo partnerem společnosti ITpreneurs pro školení DASA (DevOps Agile Skills Association). Nabídku kurzů oblasti DevOps jsme tak obohatili o autorizovaná školení, jejichž součástí je certifikační zkouška:

DASA DevOps Fundamentals

DASA DevOps Practitioner

 

 

DevOps Simulation

V oblasti DevOps dále ve spolupráci se společností G2G3 nabízíme jednodenní DevOps Simulation, vysoce interaktivní výukový workshop, který demonstruje obchodní hodnotu a pozitivní vliv přístupu DevOps. Simulace je vysoce reálná a využívá dynamiku hry k posílení týmů z různých oddělení společnou vizí úspěšných postupů DevOps. Díky simulaci DevOps rychle dosáhnete zvýšení agility vašeho podniku, zvýšení spokojenosti zákazníků, produktivity a vašeho úspěchu na trhu prostřednictvím spolupráce.