Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

weareopen

Velmi nás těší, že již od 4. 5. pro vás můžeme znovu otevřít testovací centrum PersonVue. Od 11. 5. dojde k otevření celého vzdělávacího centra a započne zde výuka prezenčních kurzů.

Na opětovné otevření se moc těšíme a doufáme, že vy taky. Zdraví vás i našich zaměstnanců je pro nás na prvním místě, a proto vás žádáme o důrazné dodržování níže uvedených pravidel:

  • Udržujte rozestupy min. 2 metry.
  • Mějte neustále roušku.
  • Využívejte jednorázové rukavice, které vám budou nabídnuty při příchodu, nebo dezinfekci na ruce umístněnou v prostorách vzdělávacího centra.
  • Dodržujte hygienické návyky ve zvýšené míře.
  • Není-li to nutné nedotýkejte se zbytečně předmětů kolem vás.

 

Prezenční kurzy budou mít pouze poloviční kapacitu obsazenosti tak, aby každý účastník seděl sám v lavici. Po celou dobu školení bude povinné mít nasazenou roušku. Dezinfekce je v dostatečném množství k dispozici ve všech prostorách. Zaměstnanci i lektoři budou rovněž vybaveni rouškami a dalšími ochrannými pomůckami.

Pokud se na prezenční výuku ještě necítíte, máte možnost využít naší nabídky online kurzů.
 

Testovací místnost bude po dobu testování obsazena pouze 1 osobou. Všichni účastníci obdrží od test administrátorů latexové rukavice. Výměna rukavic je samozřejmě možná. Účastník testování je povinen absolvovat zkoušku v roušce z důvodu ochrany zdraví svého i zaměstnanců EDU Trainings. Na základě podmínek testování stanovených poskytovatelem, je nezbytné, aby šlo skutečně o roušku (bavlněná či lékařská), nikoliv však o šátek či šálu.

 

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme.

 

Těšíme se na vás
tým EDU Trainings