Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

outlook

V návaznosti na rychlý rozvoj digitálních aplikací, softwaru (včetně malware a útoků počítačových hackerů) volí průmyslové firmy prevenci proti útokům tak, že definují nezbytné požadavky pro správu a zajištění digitálních dat. Certifikace TISAX zvyšuje informační bezpečnost v dodavatelských sítích a snižuje míru kybernetického rizika, například se zřetelem na ochranu správy prototypů nebo infrastrukturu průmyslových procesů. Nově najdete kurz 

 

CO JE TISAX?

 • Systém auditu a výměny TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange, česky důvěryhodná výměna hodnocení informační bezpečnosti) pro ISA.

 • Německá asociace automobilového průmyslu (VDA) a ENX - tým informační bezpečnosti zdokonalili normu založenou na požadavcích ISO/IEC 27001, doplněnou o katalog hodnocení informační bezpečnosti (ISA) vytvořený VDA speciálně upravený pro potřeby automotive.

 • TISAX používají všechny členské společnosti jak pro své interní účely, pro zabezpečení   svých informací, tak pro zabezpečení výměny informací se svými dodavateli produktů a služeb tak, aby důvěrné informace těchto společností zůstali důvěrnými.

 

ZÁKLADNÍ VÝHODY CERTIFIKACE TISAX

 • ZRALOST ORGANIZACE
  Důkaz o zralosti organizace, která je schopna vyhovět nejvyšším požadavkům
 • OCHRANA INFORMACE
  Schopnost chránit informace vašich partnerů z automobilového průmyslu
   
 • PREVENCE RIZIK
  Důvěryhodnost a předcházení nedorozumění a rizik při výměně informací, které usnadní správné zacházení s informacemi

 • ZÍSKEJTE UZNÁNÍ
  Od jednoho z předních certifikačních orgánů pro automobilový průmysl

 

Nově najdete kurz TISAX – SECURITY MANAGER i v nabídce EDU Trainings. Nejbližší termín již 20. - 21. 10. 2020.