Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Jsme autorizovaným testovacím centrem společností Pearson VUE a EXIN, poskytovatelů certifikačních testů s mezinárodní platností. Našim zákazníkům, partnerům, distributorům i dealerům dodáváme rovněž různé druhy a úrovně certifikací certifikačního programu Hewlett Packard Enterprise.

Jak testování probíhá ?

Ve Vzdělávacím centru testujeme v pracovních dnech od úterý do čtvrtka v časovém rozmezí 10:00-15:30 hodin. Naše testovací místnost obsahuje 2 testovací místa s počítači a splňuje přísná bezpečnostní kritéria poskytovatelů certifikačních testů.

Před testováním předkládají kandidáti zpravidla 2 doklady totožnosti s fotografií i podpisem, u testů Pearson VUE se pořizují jejich digitální fotografie a podpis. Kandidáti jsou rovněž poučeni o podmínkách testování.

Během testování jsou účastníci monitorováni administrátorem.
U většiny certifikačních testů se účastníci dozví výsledek ihned po ukončení testování a obdrží potvrzení o absolvování testu. Certifikáty prokazující dosažení certifikace jsou vydávány výrobcem testu v průběhu několika následujících týdnů.

 

Ceny certifikačních testů

Cena testu se odvíjí od ceny určené poskytovatelem certifikace (v USD nebo EUR). Pro příklad jedna z nejčastěji absolvovaných certifikačních zkoušek ITIL V3 Foundation stojí 4.920,- Kč bez DPH (5.953,- Kč s DPH).
Kontaktujte nás pro zjištění ceny vybrané certifikační zkoušky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jak se přihlásím na test?

Na testování se prosím přihlašujte nejpozději 3 dny před plánovaným termínem zkoušky.

1) On-line registrace

  • Na testy Pearson VUE se můžete zaregistrovat sami na: http://pearsonvue.com/programs
  • Zde si vyberete typ testu, klienta a dále pokračujete dle uvedených instrukcí.
  • Platba je při tomto způsobu registrace prováděna platební kartou.

2) Registrace přes Vzdělávací centrum 

  • V případě zájmu o registraci na test Pearson VUE nebo EXIN přes Vzdělávací centrum využijte formulář níže, nebo zašlete e-mail na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Platba při tomto způsobu registrace probíhá fakturačně, u soukromých osob převodem na účet a následným vystavením daňového dokladu.

 

Překlad/storno testu

Přesunutí testu na jiný termín nebo úplné zrušení testu je možné nejpozději 48 hodin před objednaným termínem testování. U některých certifikačních zkoušek je za přesun či storno testu vyžadován poskytovatelem testu poplatek. U certifikací Pearson VUE nelze v den testování již se zkouškou manipulovat.

Registrační formulář

Jméno*
Prosím vyplňte Vaše jméno

Příjmení*
Prosím vyplňte Vaše příjmení

E-mail*
Neplatný email

Telefon*
Prosím vyplňte Váš telefon

Počet osob*
Prosím vyplňte počet osob

Název testu
Neplatný Vstup

Termín
Neplatný Vstup

Poznámka
Neplatný Vstup

Antispam*
AntispamNeplatný kód