Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Business Analysis

Prostřednictvím kurzů oblasti Business Analysis vám pomůžeme zlepšit procesy ve firmě tak, abyste mohli pracovat lépe a efektivněji.

Business Analysis

Více informací o Business Analysis

Přehled kurzů

Fundamentals

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
PBA Principles of Business Analysis 3 dny Detail
ABA Agile Business Analysis 3 dny Detail

Advanced

Kód školení Název kurzu Délka kurzu Popis školení
ECBA BABOK: Introduction to ECBA certification 3 dny Detail
ECBAP BABOK: Preparation for Certification Exam 3 dny Detail
BPMN Modeling business processes using the BPMN 2 notation 2 dny Detail
CHR Crafting High-Quality Requirements 3 dny Detail

Business Analysis pro váš růst

Business analysis EDU

Vzdělávací centrum vám exkluzivně nabízí kurzy Business Analysis. Pomůžeme vám zlepšit procesy ve firmě tak, abyste mohli pracovat lépe a efektivněji.

Business analysis is the practice of enabling change in an organizational context by defining needs and recommending solutions that deliver value to stakeholders.“ BABOK® Guide, IIBA®

Změny hrají v dnešní době roli nezbytnou pro růst a přežití firem. Implementací změn vytváříme novou hodnotu ve formě zlepšených podnikových procesů, nových výrobků a služeb. S nároky na zvyšování kvality implementovaných řešení zajišťujících splnění cílů organizací stoupá důležitost standardizovaných postupů v oblasti business analýzy. I v této oblasti se tedy zvyšuje poptávka po kvalifikovaných profesionálech.

Školení je zaměřeno na „best practices“ v oblasti business analýzy, je založené na metodice BABOK s použitím konkrétních příkladů, případových studií a skupinových cvičení. Účastníci školení také posoudí aplikovatelnost této metodiky v podmínkách vlastních firem.

Poslední aktualizace: 5. 3. 2018