Co se naučíte na kurzech od SAE International, Linux Foundation a SAS?

20. 2. 2023

V dnešním neustále se vyvíjejícím světě se školení a obecně firemní vzdělávání stalo nedílnou součástí profesního růstu a rozvoje každého člověka, který chce udržet krok s dobou. Naším úkolem v EDU Tranings je vám s tímto pomoci a dodávat nejrozsáhlejší portfolio kurzů na českém a slovenském trhu. Z toho důvodu jsme navázali spolupráci opět s novými dodavateli kurzů, kteří jsou světové špičky ve svých oborech. Jmenovitě jsou to: SAE International, Linux Foundation a SAS.

SAE International je světová organizace, která se zaměřuje na rozvoj znalostí a řešení v oblasti mobility. Organizace nabízí školící a vzdělávací programy, které jsou určeny pro odborníky pracující v automobilovém a leteckém průmyslu a v odvětví užitkových vozidel. Školící programy SAE International pokrývají širokou škálu témat, od automobilového inženýrství až po datovou analytiku a kybernetickou bezpečnost.

Linux Foundation je nezisková organizace, jejímž cílem je propagovat a rozvíjet používání systému Linux a technologií s otevřeným zdrojovým kódem. Organizace nabízí řadu školících a vzdělávacích programů, které jsou určeny profesionálům v oboru IT. Programy nadace Linux Foundation pokrývají širokou škálu témat, včetně cloud computingu, kybernetické bezpečnosti a technologie blockchain. Kurzy organizace jsou navrženy tak, aby pomáhaly profesionálům rozvíjet dovednosti a znalosti, které potřebují k úspěchu ve své kariéře.

SAS je softwarová společnost, která se specializuje na analytiku a řešení pro správu dat. Společnost nabízí řadu školících a vzdělávacích programů, které jsou určeny profesionálům v oblasti datové vědy a analytiky. Školící programy společnosti SAS pokrývají širokou škálu témat, od prediktivní analýzy po strojové učení a umělou inteligenci. Organizace nabízí také certifikační programy, které umožňují odborníkům ověřit si své dovednosti a znalosti v oblasti softwaru SAS.

Všechny tři organizace mají pověst poskytovatelů vysoce kvalitních školicích a vzdělávacích programů. Jejich programy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly profesionálům na různých úrovních odbornosti a zkušeností a umožnily jim získat dovednosti a znalosti, které potřebují k úspěchu ve své kariéře. Kromě toho se tyto organizace etablovaly jako spolehliví dodavatelé vzdělávacích a školicích programů ve svých jedinečných oborech. Ať už se chcete zdokonalit v automobilovém průmyslu, IT nebo analytických oborech, tyto organizace vám mají co nabídnout.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa