Co přináší kurz VMware vSphere: Advanced Administration Workshop?

17. 8. 2021

Pokud se chcete stát VMware Certified Advanced Professional, zbystřete! Vypsali jsme termíny kurzu VMware vSphere: Advanced Administration Workshop [V7], které se blíží!

Na tomto pětidenním kurzu, který poskytuje praktické znalosti, se naučíte řadu dovedností. Od provádění běžných administrativních úloh VMware vSphere® 7 až po složité operace a konfigurace vSphere. Prostřednictvím cvičení v labech se ponoříte do reálných situací, kterým čelí fiktivní společnost VMBeans. Tyto situace studenty seznamují s reálnými scénáři, kterým čelí společnosti budující a rozšiřující svou virtuální infrastrukturu.

Praktická cvičení v labech jsou založená na reálných scénářích. Nemají podrobný návod krok za krokem, a díky tomu Vás naučí úkoly analyzovat, prozkoumat a odvodit požadované řešení. K dispozici jsou odkazy a doporučená dokumentace.

Přibližně 90% kurzu je zaměřeno na aplikace a vyúka je především praktická v labech. Kurz plně odpovídá cílům zkoušky VMware Certified Advanced Professional – Data Center Virtualization Deploy.

Blížící se termíny kurzu

Počáteční datum Délka kurzu Místo Jazyk Cena  Více informací
4. 10. 2021 5 dní On-line / Praha / Bratislava CZ / SK / EN 54.000,- Kč
€ 2.069
26 VMware kreditů
Registrace
22. 11. 2021 5 dní On-line / Praha / Bratislava CZ / SK / EN 54.000,- Kč
€ 2.069
26 VMware kreditů
Registrace

Cena je uvedená bez DPH. 

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa