Certifikace CISM: Klíč k úspěšné kariéře v oblasti informační bezpečnosti

19. 4. 2023

Certifikace CISM

V dnešní době je bezpečnost dat a informací stále důležitějším tématem pro organizace všech velikostí a odvětví. Průmysl informačních technologií se neustále vyvíjí a společnosti hledají odborníky, kteří mohou pomoci chránit své důležité informace a data před různými hrozbami.

Proto je Certified Information Security Manager (CISM) od ISACA jedním z nejžádanějších kurzů pro profesionály v oblasti informační bezpečnosti. Tento kurz se zaměřuje na klíčové dovednosti, které jsou potřebné k úspěšnému řízení informační bezpečnosti v organizaci.

Kurz CISM poskytuje účastníkům přehled o nejlepších postupech a standardech v oblasti informační bezpečnosti. Účastníci se naučí, jak analyzovat a vyhodnocovat rizika, navrhovat a implementovat strategie bezpečnosti, řídit incidenty a mnoho dalšího. Certifikace CISM je také uznávaný mezinárodně, což znamená, že certifikovaní odborníci mohou pracovat v oblasti informační bezpečnosti kdekoliv na světě. To vytváří nekonečné příležitosti pro rozvoj kariéry a růst.

O kurzu

Přípravný kurz bude zaměřen na obsahovou stránku zkoušek podle „CISM Review Manual“. Cílem kurzu je seznámení účastníků s logikou přípravy na zkoušku a jejím průběhem, se skladbou otázek podle jednotlivých domén a zejména s odbornou náplní jednotlivých domén zkoušky.

Tento kurz je veden zkušeným lektorem v angličtině. K samotné zkoušce je bezpodmínečně nutná znalost angličtiny.

Kurz obsahuje úvodní část, která se skládá z vysvětlení organizačních pokynů ke zkoušce, průběhu samotné zkoušky a doporučení literatury k přípravě a odbornou část, která pokrývá problematiku každé domény včetně případových studií a praktických otázek.

4 domény, ze kterých se zkouška skládá:

  • Information Security Governance
  • Information Risk Management
  • Information Security Program Development and Management
  • Information Security Incident Management

Na závěr kurzu si účastníci vyzkouší CISM zkoušku „nanečisto“. Účelem tohoto testu je, aby si každý účastník kurzu prověřil své znalosti, případně i oblasti nutné k doplnění a vyzkoušel si, jak budou samotné zkoušky probíhat.

Datum Délka kurzu Cena (bez DPH) Registrace
22. – 25. 5. 2023 4 dny 14 000 Kč pro členy ISACA
22 000 Kč pro nečleny ISACA
E-mailem (edu@edutrainings.cz)

Pokud chcete posunout svou kariéru v oblasti informační bezpečnosti na vyšší úroveň, pak je kurz CISM tou správnou volbou. Kontaktujte nás a získejte certifikaci CISM, která vám otevře dveře k novým možnostem v kariéře v oblasti informační bezpečnosti.

Podobné články

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa