MS-101T00: Microsoft 365 Mobility and Security

Kód kurzu: MS101

Tento kurz pokrývá tři hlavní prvky podnikové správy Microsoft 365 – správu zabezpečení Microsoft 365, správu souladu s Microsoft 365 a správu zařízení Microsoft 365. Ve správě zabezpečení Microsoft 365 prozkoumáte všechny běžné typy vektorů hrozeb a narušení dat, kterým dnes organizace čelí, a dozvíte se, jak bezpečnostní řešení Microsoft 365 řeší tyto hrozby. Seznámíte se s Microsoft Secure Score a také s Azure Active Directory Identity Protection. Poté se dozvíte, jak spravovat služby zabezpečení Microsoft 365, včetně Exchange Online Protection, Advanced Threat Protection, Safe Attachments a Safe Links.

Nakonec se seznámíte s různými sestavami, které sledují stav vašeho zabezpečení. Poté přejdete z bezpečnostních služeb na zpravodajství o hrozbách; konkrétně pomocí Security Dashboard a Advanced Threat Analytics, abyste měli náskok před potenciálními narušeními zabezpečení. S komponenty zabezpečení Microsoft 365, které jsou nyní pevně na svém místě, prozkoumáte klíčové komponenty správy dodržování předpisů Microsoft 365. Začíná přehledem všech klíčových aspektů správy dat, včetně archivace a uchovávání dat, správy informačních práv, zabezpečeného víceúčelového rozšíření internetové pošty (S/MIME), šifrování zpráv Office 365 a prevence ztráty dat (DLP). Poté se ponoříte hlouběji do archivace a uchovávání, přičemž zvláštní pozornost budete věnovat místní správě záznamů v SharePointu, archivaci a uchovávání na serveru Exchange a zásadám uchovávání v Centru zabezpečení a dodržování předpisů. Nyní, když rozumíte klíčovým aspektům správy dat, prozkoumáte, jak je implementovat, včetně budování etických zdí v Exchange Online, vytváření zásad DLP z vestavěných šablon, vytváření vlastních zásad DLP, vytváření zásad DLP pro ochranu dokumentů, a vytváření tipů pro politiku. Poté se zaměříte na správu správy dat v Microsoft 365, včetně správy uchovávání v e-mailu, odstraňování problémů se zásadami uchovávání a tipů na zásady, které selžou, a také na odstraňování citlivých dat. Poté se dozvíte, jak implementovat Azure Information Protection a Windows Information Protection. Tuto část zakončíte tím, že se naučíte, jak spravovat vyhledávání a vyšetřování, včetně vyhledávání obsahu v Centru zabezpečení a dodržování předpisů, auditu vyšetřování protokolů a správy pokročilého eDiscovery.

Kurz je zakončen hloubkovou zkouškou správy zařízení Microsoft 365. Začnete plánováním různých aspektů správy zařízení, včetně přípravy zařízení s Windows 10 na společnou správu. Dozvíte se, jak přejít z Configuration Manager na Intune, a bude vám představen Microsoft Store pro firmy a správa mobilních aplikací. V tomto okamžiku přejdete od plánování k implementaci správy zařízení; konkrétně vaši strategii nasazení Windows 10. To zahrnuje učení, jak implementovat Windows Autopilot, Windows Analytics a Mobile Device Management (MDM). Při zkoumání MDM se dozvíte, jak jej nasadit, jak zaregistrovat zařízení do MDM a jak spravovat shodu zařízení.

33 210 Kč

40 184 Kč s DPH

Nejbližší termín od 30.10.2023

Výběr termínů

Odborní
certifikovaní lektoři

Mezinárodně
uznávané certifikace

Široká nabídka technických
a soft skills kurzů

Skvělý zákaznický
servis

Přizpůsobení kurzů
přesně na míru

Termíny kurzu

Počáteční datum: 30.10.2023

Forma: Virtuální

Délka kurzu: 5 dnů

Jazyk: en

Cena bez DPH: 33 210 Kč

Registrovat

Počáteční datum: Na vyžádání

Forma: Prezenční/Virtuální

Délka kurzu: 5 dnů

Jazyk: en/cz

Cena bez DPH: 38 900 Kč

Registrovat

Počáteční
datum
Místo
konání
Forma Délka
kurzu
Jazyk Cena bez DPH
30.10.2023 Virtuální 5 dnů en 33 210 Kč Registrovat
Na vyžádání Prezenční/Virtuální 5 dnů en/cz 38 900 Kč Registrovat
G Garantovaný kurz

Nenašli jste vhodný termín?

Napište nám o vypsání alternativního termínu na míru.

Kontakt

Cílová skupina

Tento kurz je určen pro osoby, které aspirují na roli Microsoft 365 Enterprise Admin a absolvovali jednu z certifikačních cest správců založených na rolích Microsoft 365.

Předpokládané znalosti

  • Absolvovování kurzu administrátora založený na rolích, jako je Messaging, Teamwork, Security and Compliance nebo Collaboration.
  • Dokonalé porozumění DNS a základní funkční zkušenosti se službami Microsoft 365.
  • Dokonalé porozumění obecným IT praktikám.

Potřebujete poradit nebo upravit kurz na míru?

onas

produktová podpora

Platební brána ComGate Logo MasterCard Logo Visa